Najlepšie kasína

Jungle Books

Jungle Books

Kniha Jungle Books, ktorú napísal Rudyard Kipling v roku 1894, je jednou z najslávnejších zbierok príbehov a bájok na svete. Príbehy, ktoré obsahujú množstvo rôznych zvierat v príbehoch, ktoré čitateľom učia rôzne morálne ponaučenia, sa točia okolo Mauglího, ľudského chlapca, ktorý sa stretáva s ďalšími slávnymi postavami, ako je medveď Balú a tiger Shere Khan. Táto klasika detskej literatúry zostáva obľúbenou po celom svete. Na základe príbehov na ich stránkach bolo vyvinutých mnoho kníh, filmov a televíznych programov.

Rovnako ako pri všetkých prerozprávaniach tejto klasiky, aj tu je veľa dobrodružstiev, ktoré musíte mať poruke, a viac ako niekoľko zvieracích spoločníkov pre Mauglího natrafiť. Čo je však na tejto novej hre skutočne vzrušujúce, je úplne nový mechanizmus automatu, na ktorom je stroj nastavený. Pomocou nového mechanizmu známeho ako Fusion Realms budú hráči prechádzať neustále sa vyvíjajúcou sadou valcov, ktoré poskytujú zážitok na rozdiel od všetkého iného, ​​čo bolo vidieť vo svete online kasín.

Vitajte v džungli

Rovnako ako všetky hry od tohto štúdia, očakávame, že bude optimalizované pre mobilné zariadenia a zabudované do formátu HTML5, aby boli dostupné súčasne v operačných systémoch pre stolné počítače, tablety a smartphony.

Doteraz sme videli iba trochu herných záznamov a umenia, ale to už stačí na získanie základných informácií o tomto stroji. Hra sa hrá na piatich valcoch a je umiestnená (ako by ste čakali) v prostredí džungle. Ako by ste od tohto štúdia očakávali, grafické spracovanie sa javí ako špičkové, vrátane špičkových a plynulých animácií počas hrania aj v úvodných scénach.

Pohyb medzi svetmi

Najnapínavejšou funkciou vo video slote Jungle Books je to, čo spoločnosť nazýva Fusion Realms, inovatívny a jedinečný prístup k poskytovaniu špeciálnych funkcií počas hry. Vieme, že hra bude obsahovať päť rôznych herných režimov spolu s piatimi rôznymi postavami, pričom každá z nich má dve jednotlivé funkcie. Tieto rôzne prvky je možné kombinovať rôznymi spôsobmi, aby ste zakaždým, keď hráte, vytvorili rôzne zážitky z hrania.

Jedným z najlepších aspektov tejto funkcie Fusion Realms je to, že veľkosť a tvar valcov sa môžu meniť, keď sa hráči pohybujú v hre. Zdá sa, že hráči uvidia postavu na každej strane valcov v rôznych časoch, pričom každý z nich bude mať inú špeciálnu funkciu. Napríklad v ukážke na veľtrhu ICE v roku 2017 sa ukázalo, že jeden znak môže pridávať divoké symboly, zatiaľ čo druhý multiplikátor. Vďaka týmto kombináciám bude tento titul ničím, čo pred ním prišlo: neustále sa rozvíjajúca hracia plocha, ktorá sa bude snažiť hráčov baviť a angažovať dlhšie ako akýkoľvek iný online automat.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...