Najlepšie kasína

Kasíno Fortuna rozdáva 150 000 Spinov

Ako na to?

Tento bonus je dostupný pre každého hráča. Nezáleží na tom či si novo-registrovaný užívateľ alebo konto vo Fortune už máš. Každý jeden hráč môže získať až 25 Free spinov (zatočení) z tohto štedrého balíka. Akcia je platná od 8.3.2021 a končí 14.3.2021, a to len v prípade, ak kasíno do tejto doby nerozdá všetkých 150 000 spinov.

Nezaregistrovaní hráči

Ak bonus chceš získať je nutné dokončiť registráciu na našom webe. Výhodou je, ak si nový hráč. V tomto prípade získavaš nárok na ďalší vstupný bonus. Ak ťa viac bavia hracie automaty, určite ťa zaujme bonus v podobe 150 spinov. Ak si všestranný hráč, našim tipom je 100% bonus na vklad až do výšky 1000 eur. Ak si športový fanúšik určite ťa bude zaujímať bonus stávka bez rizika za 30 eur + 30 Free spinov.

Zaregistrovaní hráči

Ak však už účet na fortune máš, pre získanie podielu 25 Free spinov je nutné prihlásiť sa do účtu a kliknúť na tlačítko prihlásiť sa na tejto stránke alebo na stránke Bonusy. Po prihlasení si zahraj ľubovolný automat, a ak tvoje stávky dovŕšia hodnotu 50 eur, automaticky získavaš ponuku na 5 Free spinov. Tu to samozrejme nekončí a za každých ďalších stavených 50 eur získavaš znova 5 free spinov. Maximálne ich môžeš získať 25. Tieto free spiny môžeš následne využiť v sekcii Casino, nevzťahujú sa na ne žiadne ďalšie podmienky, ale je nutné ich odohrať do 5 dní. Hodnota free spinu sa rovná minimálnej hodnote stávky. Prajeme veľa štastia!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...