Najlepšie kasína

Kasíno rituály pre štastie

Svoje rituály máme pri mnohých veciach a tak isto i hráči majú svoje rituály pri hre. Klasické symboly pre šťastie ako štvorlístok, podkova alebo gombík je pre kasíno nuda. Poverčivý kasíno hráči idú za hranice klasických symbolov a rituálov. Sú ochotný urobiť skoro čokoľvek.

Aj keď väčšina hráčov tuší, že výhra je skôr otázkou náhody, no aj tak sa snažia nejakým spôsobom nakloniť si šťastie na svoju stranu. Preto siahajú aj po rožných poistkách šťastia a snažia sa svoje šťastie upnúť na jeden rituál.

Talizmany a amulety pre šťastie v kasíne

 

Prívesky, ružence, mince, figúrky, plyšové hračky a rôzne osobné veci patria medzi tradičné talizmany. Niektorý si pred hrou v kasíne doprajú stále rovnaké obľúbené jedlo pre šťastie, iný veria na horoskop. Sú to v celku bežné veci, s ktorými sa stretávame i mimo kasína.

Poláskajte si svoj herný automat

 

Vec, s ktorou sa stretnete len vo svete kasín je hladkanie, bozkávanie, rozprávanie sa s automatom a dokonca i modlenie sa k nemu. Niektorý automat hypnotizujú a snažia sa ich presvedčiť, aby vytočili určité karty. Sú aj taký, ktorý do automatu kopnú.

Častým rituálom je aj, keď hráč po dosiahnutí určitej výhry celú vyberie a následne zase začne hrať na tom istom automate. Myslia si, že ako nový hráč majú väčšiu šancu na výhru.

Zaujímavou príhodou je žena, ktorá sa vkradla na audiencii u pápeža, kde si nechala posvätiť päť frankovú mincu, s ktorou následne vyhrala v rulete.

Iná dáma vraj nosila v kabelke netopierie srdcia. K nemu prikladala mince tesne pred tým ako si v rulete stavila.

DOXXbet online kasíno 5000 + 250
DOXXbet online kasíno 5000 + 250

Šťastný kúpeľ pre výhru

 

Čarovný vývar, ktorý vám dopomôže k výhre v kasíne ? Pravda či výmysel ? Jedná sa o vývar zo siedmich bylín, s ktorý si pred návštevou kasína niekoľkokrát umyjete ruky, aby sa šťastie držalo v oblasti financií. To sa konkrétne nejedná o šťastný kúpeľ, k jeho výrobe je tiež potrebný vlastný moč. To už záleží na zvážení každého hráča.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...