Najlepšie kasína

Kevin Costner uzavrel svoje kasíno

Americký filmový herec Kevin Costner vlastnil svoje vlastné kasíno a dokonca nie krátku dobu sa aktívne podieľal na jeho vedení. Nevedela o tom široká verejnosť, kasíno na tom nebolo poslednú dobu ekonomicky dobre a to bolo aj dôvodom, prečo Kevin toto kasíno nakoniec aj pred nedávnom svoje kasíno nadobro zavrel.

Prečo práve kasíno?

 

Kevin Costner mal odjakživa rád hazardné hry. Nepáčilo sa mu to až tak z pozície hráča ale ako majiteľa kasína. V roku 1991 si to aj splnil a otvoril si svoje kasíno. Kasíno sa nachádzalo v Južnej Dakote. Kevin si vybral toto miesto, ktoré dobre poznal, lebo ako herec tu natočil už niekoľko západných filmov. Mesto Deadwood sa mu počas natáčanie zapáčilo natoľko, že si tu založil kasíno Midnight Star. Tento podnikateľský plán mu, žiaľ, až tak nevyšiel a kasíno nevyrábalo ani na seba nie ešte aby malo nejaká zisk navyše. V dnešnom svete online kasín je to už asi úplne zbytočné.

Aké bolo kasíno Kevina Costnera?

 

Vybavenie kasína bolo na veľmi vysokej úrovni, keďže si na tom Kevin Costner dal dosť záležať a potrpel si na tom. Kasíno Midnight Star a  ponúkalo hráčom všetko, čo sa im páči. K dispozícií boli výherné automaty, ruleta, poker, Ďalšie bežné stolové hry a iné hry, ktoré neodmysliteľne patria ku každému kasínu. Kasíno Midnight Star malo charakter divokého západu, čím sa stalo pre hráčov veľmi atraktívnym. Kevin ho vybavil v lokálnom štýle, čo sa mu páčilo. Napriek jeho vybavenosti, dni tejto prevádzky boli jasne ohraničené neúprosnými trhovými podmienkami.

Dražba a koniec

 

Herec sa rozhodol veľmi rázne. Všetci si vieme predstaviť, že uzavretie kasína a zakopanie svojho sna, ktoré trvá roky, nie je jednoduché. Ďalej to však nemalo význam a herec Kevin Costner sa rozhodol celú prevádzku zastaviť, spolu s 40 zamestnancami, ktorý tam pracovali. Deadwood City po rokoch dražby toto kasíno následne vydražila.

 

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...