Najlepšie kasína

Lockdown turnaj od Doxxbet kasína v hodnote 2000€

Doxxbet kasíno si pre teba pripravilo skvelý turnaj spolu s bonusom

Máme tu ďalší skvelý turnaj v Doxxbet online kasíne o bonusy  a nezastaví ho ani lockdown. O čo vlastne ide? Doxxbet kasíno ti ponúka bonusový balík v hodnote až 2000€, ktorý si rozdelí 50 najlepších hráčov na Apollo hrách tohto lockdown turnaja. Tento kasínový turnaj trvá v rozmedzí od 4 marca do 10 marca, ktorý si nesmieš nechať ujsť.

7 dní je doba, kedy tento turnaj bude v kasíne  aktuálny, takže nezabudni roztočiť hry od spoločnosti Apollo, a každý deň si pripíšeš na svoje konto nejaký ten bod. Ako sme vyššie spomínali najlepších 50 hráčov s najvyšším počtom bodov čaká odmena v podobe bonusov a to až do výšky 350€ na konci tohto lockdown turnaja od kasína Doxxbet.

Zapojiť sa do turnaja nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí hrať hry od Apollo a zbierať bonusové body každý deň. V priebehu 24 hodín daného dňa kasíno vyhodnotí 50 hráčov ktorí vsadili najviac peňazí a následne získajú body od 1 do 50. Čim viac peňazí stavíš, tým viac bodov získaš. Bonusy sa vyplácajú až v závere lockdown turnaja za celkový počet bodov ktorý si nadobudol za každý deň. 350€ bonus vyhráva ten najlepší hráč. 50-tim najlepším hráčom bude výhra pripísaná formou bonusu bez skrytých podmienok v závere akcie lockdown turnaja od Doxxbet kasína o 2000€.

Sledujte preto tabuľku poradia hráčov, ktorá je aktualizovaná na stránkach Doxxbet kasína  každých 15 minút, s tým že počet denných bodov sa uzatvára o polnoci. Body ktoré získaš počas dňa sa automaticky presúvajú do tabuľky. Po prihlásení v sekcii tabuliek môžeš vždy sledovať ako sa ti darí v sekcii tabuliek.

Apollo hry sú:
Bonus Joker II, Turbo Slots, Smiling Joker II, Gangster World, Midnight Fruits 81, Mystery Apollo II, Blood, Mad Mechanic Deluxe, Pandora, Slot Birds, Four Fruits II, Dice 81, Burning Dice, Lucky 81, Wild Fruits 27, Atlantis, El Dorado Treasure, Hell Game, Horus Eye.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...