Najlepšie kasína

Lucha Maniacs

Pri hraní automatu Lucha Maniacs od Yggdrasil Gaming, ktorý sa chystáme preskúmať, môžete očakávať zábavný a divoký zážitok z hrania online automatov. Vďaka drzej, ale rozkošnej interpretácii hry lucha libre, ktorá sa stala populárnou v Mexiku a ďalších krajinách Latinskej Ameriky, dostali hráči svoju výhru zábavnou formou. Hráči, ktorí si chcú vychutnať sloty pre zábavu, by si mali vychutnať túto inovatívnu a farebnú, keď sa pridajú k zápasníkom v ich snahe zvíťaziť na veľkom pódiu.

Tu sa hráčom ponúka hracie pole 3×5 s 20 výhernými líniami. Na valcoch sú maskovaní zápasníci, zápasnícky prsteň a niekoľko známych symbolov, ktoré môžu pomôcť generovať okamžité výhry. Okrem farebných znakov a symbolov použitých v tejto hre sa Lucha Maniacs môže pochváliť aj množstvom bonusov. Môžete počítať s tradičnými free spinmi, opakovanými free spinmi, divokým symbolom a ďalšími špeciálnych funkcií.

Dizajnovo ponúka videohra Lucha Maniacs hráčom živý a zábavný automat, ktorý je možné hrať na počítačoch a smartfónoch. Hra tiež beží na iSENSE 2.0+, čo zvyšuje celkovú prezentáciu vizuálu a grafiky. Hranie tejto hry je tiež jednoduchšie vďaka použitiu priateľských navigačných nástrojov, ktoré sú prehľadne zobrazené na obrazovke.

Po otvorení hry sa vám v dolnej časti zobrazí tlačidlo „hrať“. K dispozícii je tiež tlačidlo „Automatické roztočenie“, ktoré vám pomôže naplánovať niekoľko spinov súčasne. Výplatná tabuľka a nastavenia hry sú tiež zobrazené v ľavej dolnej časti obrazovky, čo môže byť užitočné pre hráča, ktorý sa chce dozvedieť viac informácií o pravidlách a hrateľnosti. Namiesto obvyklého tlačidla „Max Bet“ sa hráčom ponúka funkcia „Golden Bet“, ktorá vyžaduje vyššiu stávku, ale prichádza s potenciálom bonusu.

Choďte na loco s bonusom

Táto hra okrem atraktívnych vizuálov obsahuje aj funkcie, vďaka ktorým budete môcť hrať ďalej. V skutočnosti je v hre na rozdiel od iných online automatov viac ako 20 funkcií.

Najväčším lákadlom je ale bonusová funkcia free spinov. Ako bonus sa aktivuje režim Free Spins, vtedy môžete kdekoľvek na valcoch získať tri alebo viac bonusových scatter symbolov. S tromi scattermi získate sedem free spinov a tri mini funkcie, zatiaľ čo päť scatterov vám udelí 30 free spinov s rovnakým počtom mini funkcií.

Inovatívne funkcie znamenajú lepšie šance na výhru

Okrem režimu bezplatných zatočení dostanú hráči aj ďalšie výhody, ako napríklad hernú funkciu Pick n ‘Click, možnosť Golden Bet a minihry.

Funkcia Click n ’Pick je aktivovaná, ak sú zobrazené dva bodové rozptyly. Dodatočný rozptyl vám tiež umožní prístup do režimu Free Spins. Možnosť Golden bet funguje ako funkcia „Max Bet“, ktorá vyžaduje najvyššiu stávku, ale dostanete za ňu rôzne bonusy a špeciálne výhry. A nakoniec môžete tiež odomknúť minihry, ktoré sú okrem iného aj multiplikátory.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...