Najlepšie kasína

Lucky 81

  • Dojem, hudba a vzhľad 8/10: online formát klasického automatu známeho z herní
  • Šanca na výhru 8/10: automat má výplatnosť 95 %
  • Zábavnosť 7/10: obľúbený a chytľavý automat

Výherný kasíno automat Lucky 81

Jeden z veľmi populárnych automatov s ovocím, Lucky 81, je dostupný v kasínach DoxxbetTipsport. Hra je optimalizovaná na všetky zariadenia, a teda zahrať si ju môžete ako na počítači, tak aj na tablete či telefóne. Na každom valci sa nachádzajú tri symboly. Princíp hry je veľmi jednoduchý, a to otáčaním valcov je potrebné docieliť štyri rovnaké symboly aspoň v jednej výhernej línií.

Symboly, ktoré sa v automate nachádzajú sú okrem ovocia (citrón, slivka, kivi, melón, pomaranč, čerešňa) aj číslo „7“, zvonec a tzv. wild symbol. Ako nám je u hracích automatov zaužívané, tak každý z nich má inú výhernú cenu. Celá hra je doprevádzaná príjemnou melódiou v pozadi s hlasnou výhernou zvučkou.

Divoký symbol v automate Lucky 81

Lucky 81 je ovocný automat, avšak okrem ovocia sa na valcoch objavuje aj divoký symbol, inak povedané „Wild symbol“, ktorý je označený názvom hry LUCKY 81. Štandardne sa hrá so siedmymi výhernými líniami, avšak ak sa vám na valci podarí trafiť Wild symbol, aktivujete tak bonus v podobe až 81 výherných línií a vaša výhra bued viacnásobne vyššia! Počet aktívnych výherných línií si viete odsledovať na pravej, ale aj na ľavej strane hernej obrazovky.

Automat si môžete úplne zadarmo vyskúšať aj na našom webe v sekcii nižšie. Za vyzdvihnutie stojí výherná línia sedmičiek, ktorá pri stávke napríklad 0,80€ vypláca až 40€! V prípade, že sa vám automat Lucky 81 zapáčil, neváhajte si ho vyskúšať aj priamo v online kasíne a vyhrajte zaujímavé sumy! Prajeme veľa šťastia pri hre!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...