Najlepšie kasína

Lucky elements

Autor: Synot Games

Výhernosť (RTP): 97%

Téma automatu: špeciálne symboly

Valce: 5-valcové

Online automat ponúka hru Lucky Elements je jeden z širokej ponuky automatov spoločnosti Synot Games, ktorá má na českom a slovenskom trhu jedinečnú pozíciu na trhu online kasín. Tento automat je jeden z veľmi živelným typ výherného automatu, kde si môžete pekne privyrobiť a vyhrať vysnívane výhry.

Na automate sa nachádza jeden špeciálne symbol pre túto hru, a tým je symbol v podobe štyroch elementov. Jedná sa o Scatter symbol a je ho možné trafiť na hernej ploche hocikedy počas hry.  Ak sa Vám podarí trafiť tento symbol na hre Lucky Elements až 3-krát sa spustí špeciálna hra Wheel of Lucky Elements.

Wheel of Lucky Elements je jedinečná hra, ktorú dosiahnete po natrafení na symbol Scatter aspoň 3 a viac krát. Podľa toho, koľko symbolov  Scatter symboly sa Vám podarí vytočiť, toľko životov dostanete na hru. Je tu možnosť dostať 3 až 5 životov. Počas využitia jedného zo životov sa roztočí kolo, ktoré ukáže, ktorá farba symbolov bude mať dvojnásobné výhry. Tie potom následne ostanú zdvojnásobené až do konca bonusovej hry Wheel of Lucky Elements.

Na tomto automate je maximálny počet výherných riadkov, teda celkový počet týchto riadkov môže byť až 243. Triafať niektoré z týchto výherných línií môžete v ľubovoľnej výhernej rade, takže nemusíte skúmať, prečo sa vaša výhra tesne netrafila a nezáleží na poradí.

Spracovanie hry Lucky Elements je graficky na vysokej úrovni. Ponúka kvalitné a prehľadné symboly so skvelými špeciálnymi funkciami a elementmi. Vďaka týmto špeciálnym funkciám sa môžete dopracovať k maximálnym a zaujímavým bonusovým výhram.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...