Najlepšie kasína

Moonlight Fortune

Slot Moonlight Fortune

Záhadné svetlo sa kúpe v čarovnom lesnom prostredí herného automatu Moonlight Fortune. Žiaria tam zvláštne bytosti a symbol hracej karty s efektom dreva. Je to veľmi atraktívna hra s 5 valcami, ktorá má 40 výherných línií a niekoľko bonusových funkcií, ako napríklad divoké striedanie a roztočenie zadarmo, spolu s možnosťou hazardovať výhry a spestriť priebeh konania.

Moonlight Fortune je súčasťou radu SYNOT a spolu so všetkými hrami od tohto vývojára má dobrú návratnosť k percentu hráča, je optimalizovaný pre mobilné zariadenia a prichádza s plynulými animáciami, ktoré dopĺňajú podrobný dizajn symbolov.

Výherné rady prebiehajú zľava doprava naprieč valcami, hoci rotujúce stroje môžu aktivovať iba 20, ak chcú uzavrieť menšiu stávku, minimálny vklad 0,20 za otočku, zatiaľ čo horná hranica 100 € by mala vyhovovať tým, ktorí majú väčšie stávky a výhry.

Hra Moonlight Fortune

Za valcami je vidieť bujný les a jemne padajúce lístie, ktoré sú zas rámované brečtanom, čo všetko prispieva k pokojnej scéne. Hráči vyhrávajú pristátím 3 alebo viacerých rovnakých typov symbolov cez čiaru z ľavej strany, aj keď tento slot má aj divoké a bonusové symboly, ktoré fungujú rôznymi spôsobmi.

Pristátie 9, 10 alebo J symbolov na 3 valcoch naprieč výhernou líniou bude mať 8-násobok ekvivalentu čiastky vsadenej do každej línie, zatiaľ čo 4 z nich bude platiť 20-násobok a celé série majú 100-násobok. Q, K a A majú hodnotu 12x, 40x a 160x, zatiaľ čo jedinečné obrazové symboly sú ešte cennejšie.

Tvoria ich magické bytosti, z ktorých každá má na sebe svetelné pruhy, aby hráči vedeli, že nejde o obyčajný les. K dispozícii je králik, fialová sova a červená líška, ale najlepšie víťazstvá v bežnej hre udeľuje jednorožec. Ak sa zastaví na 3, 4 alebo 5 valcoch za čiarou, ceny sa pohybujú od 40x, 100x až 400x.

Hodnotenie

Kúzelné bytosti a prostredie fantasy sú pre online kasínové hry úplne bežným námetom a spolu s herným automatom Moonlight Fortune spoločnosť SYNOT vydala vysoko kvalitný stroj, ktorý určite poteší fanúšikov tohto žánru. Vždy je pekné vidieť hru, ktorá je dostupná na všetkých platformách, a vďaka šikovnému dizajnu, ktorý umiestňuje ovládacie prvky tam, kde prirodzene ležia prsty a palce, môžete hrať Moonlight Fortune na mobilných zariadeniach bez straty kvality alebo funkcií.

Ak by sme tomu mohli niečo vytknúť, spúšťa sa tu relatívne nízky počet bonusových hier s free spinmi. S iba 6 otočeniami a ničím zvláštnym na valcoch, ktoré by im prinieslo väčšiu odmenu, mohli hráči ukončiť kolo bez toho, aby skutočne vyhrali nejaké peniaze, ale SYNOT to kompenzoval uľahčením pristávania výherných línií v základnej hre.

Je to nádherne vyzerajúci automat, ktorý priláka tých, ktorí majú radi mýtický les, magické bytosti a víly, ale môže byť menej príťažlivý pre tých, ktorí hľadajú viac bonusových funkcií.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...