Najlepšie kasína

Môžem mať väčšie šance na výhru v hracích automatoch?

Chcete poraziť kasína v automatoch a zakaždým vyhrať? Škoda, že ste v zlom storočí. V posledných storočiach, medzi 60. a 90. rokmi, niektorí ľudia pochopili umenie podvádzať hracie automaty tak dobre, že kasína museli vymýšľať systémy odolné voči hackerom.

V dobe podvádzania automatov môžete na porazenie automatu použiť čokoľvek od falošných mincí cez magnety, ľahké paličky až po klavírne drôty. V dnešnej dobe je podvádzanie v hracích automatoch snom.

Technológia použitá v online kasínach nemá obdoby. V Las Vegas nemôžete používať falošné mince a iné manuálne systémy, ktoré ľudia používali pred niekoľkými desaťročiami. Najlepším riešením pri zdolávaní online automatov je použitie legálnych tipov na zvýšenie šance na výhru. Tu sú niektoré z nich.

Hrajte hracie automaty s najvyšším RTP

Aj keď sú všetky výhry v hracích automatoch šťastím, niektoré z nich vám dávajú väčšie šance na výhru ako iné. Ako často stroj vypláca, určuje jeho algoritmus Návrat k hráčovi (RTP). Najlepšie online automaty majú RTP nad 95%.

Existuje veľa vzrušujúcich online automatov s RTP medzi 90% a 95%. Mali by ste ich hrať? Krátka odpoveď je, že to záleží od viacerých faktorov. Ak chcete vyskúšať svoje šťastie v hre o jackpot, o ktorej sa vie, že vypláca milióny eur, môžete si ju zahrať, aj keď nemusí mať najlevyššie RTP.

To znamená, že keď hráte na istotu, držte sa slotov s najvyšším RTP. Mnoho kasín má veľa hier s RTP nad 95%, pričom najlepšie automaty majú RTP až 99%. Hľadajte tieto hry.

Dozviete sa viac o volatilite automatu

Volatilita hry je jednou z mnohých funkcií, ktoré odlišujú sloty, a to aj tých, ktoré majú podobné sadzby RTP. Volatilita ukazuje frekvenciu vyplácania výhry. Poskytuje tiež predstavu o tom, či stroj vypláca malé, stredné alebo štedré sumy.

Sloty s nízkou volatilitou: Tieto hry sa vyplácajú často, ale zvyčajne v malých sumách. Vďaka tomu sú vaše šance na výhru vysoké, ale nevyhráte veľa peňazí. Medzi príklady online automatov s nízkou volatilitou patria Fruit Awards (ovocné automaty) Multiplay 81 (ovocné automaty) Respin Joker (klasické automaty) Blazing Ice (klasické automaty) Joker strong (ovocné automaty).

Automaty so strednou odchýlkou: Tieto hry vyplácajú slušné množstvo peňazí, ale nie tak často ako hry s nízkou odchýlkou. Inými slovami, dávajú vám mierne šance na výhru, ale odídete s lepšími výplatami, ako by ste dostali zo stroja s nízkou odchýlkou. Väčšina online automatov patrí do tejto kategórie.

Automaty s vysokou volatilitou: Tieto sloty vyplácajú neuveriteľné sumy peňazí. Ale majú nejaké dlhé obdobia sucha.

Maximalizujte svoje stávky

Boli časy, keď sa stávkovanie za pár centov považovalo za super. Ľudia by za tieto hry stavili centy, aby sa zabavili bez toho, aby prišli o toľko peňazí. Dnes môžete stále vsádzať centy do mnohých online automatov. Ale to sa neodporúča, aspoň ak chcete často vyhrávať.

Problém stávkových centov spočíva v tom, že nevedú k veľkým stratám, ale ani k veľkým ziskom. Môžete vsadiť 1 € na desať roztočení a vyhrať 5 €. Čo je však dobré, ak po hodine nakoniec stratíte 20 EUR? Lepším spôsobom, ako zvýšiť svoje šance na výhru, je maximalizovať svoje stávky.

Ak máte na utratenie 20 €, zvážte tipovanie desiatich roztočení po 2 € namiesto dvadsiatich 1 roztočení. Ak v hre s 10-násobným multiplikátorom vyhráte čo i len raz, vaše stávky v hodnote 2 € vám pomôžu vyrovnať. Vaše stávky v hodnote 1 EUR bohužiaľ vedú k strate.

Minimalizácia vašich vkladov vám v zásade poskytne viac času na hranie, ale nezlepší sa vaša šanca na dosahovanie zisku. Ale keďže vaším cieľom je poraziť sloty, maximalizujte svoje stávky a zvýšte svoje potenciálne zisky.

Hrajte najlepšie hodnotené automaty

Ako sme už spomenuli, pozerajte sa nad rámec výplatných sadzieb a volatility hier. Prečítajte si recenzie a zistite, čo si o hre myslia odborníci a ďalší hráči. Mnoho hráčov má rovnaký záujem. Chcú sa naučiť poraziť sloty. A často si vymieňajú nápady a skúsenosti, aby poučili ostatných o najlepších hrách (fóra sú zvyčajne najspoľahlivejšie miesta).

Na tomto pozadí hľadajte najlepšie sloty s najlepším RTP a s originálnymi online recenziami. Dôležité je prečítať si pozorne recenzie, aby ste pochopili silné a slabé stránky rôznych hier. Čo hovoria ľudia na grafiku hry? Ako často sa objavujú výherné symboly?

Ak hráči chvália automat za časté výplaty, potom je to hra, ktorú chcete hrať. Ak sú však nadšení z jeho nádhernej grafiky a zaujímavej témy, a nie z výplatnej sadzby, nemusíte sa dostať k očakávaným výhram. Cieľom je poraziť automat, a tak nestratiť peniaze, takže vždy hrajte tie najziskovejšie automaty.

Využívajte bonusy opatrne

Bonusy sú skvelé, ale iba ak obsahujú primerané zmluvné podmienky. Free spiny vám môžu pomôcť zmierniť straty, pretože nemusíte utrácať hotovostný zostatok. Môžu tiež pomôcť zväčšiť vaše zisky, pretože vám dávajú väčšie šance hrať automaty o skutočné peniaze.

Ale ako už bolo spomenuté, podmienky, ktoré sú súčasťou bonusov, určujú, či sú dobré alebo nie. Ak chcete vedieť viac, veľa kasín má požiadavky na stávkovanie – množstvo peňazí, ktoré musíte minúť predtým, ako si vyberiete bonusové výhry.

Sumy sa počítajú tak, že sa suma bonusu vynásobí konkrétnym počtom opakovaní – povedzme 10x až 40X. Ak je ich počet nízky, potom vám bonus dáva spravodlivú šancu na výhru. A v takom prípade to môžete nárokovať. Ak sú požiadavky na stávky na bonus vysoké, potom by bonus nemusel byť veľmi užitočný.

Najlepšie kasína pravidelne rozdávajú bonusy za spravodlivé podmienky. Nevzdávajte sa teda pri hľadaní roztočení zadarmo, ktoré by vám mohli pomôcť poraziť automaty.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...