Najlepšie kasína

Multi 81 Vegas

Autor: Kajot Games
Výhernosť (RTP): 94,80%
Téma automatu: retro automaty, symboly ovocia
Valce: 4-valcové, 3-riadkové

Ovocná klasika s 81 výhernými líniami

Aj napriek tomu že si spoločnosť Kajot Games nepotrpí na v svojich hrách na  grafickom prevedení, 3D animáciách, bonusových hrách či zvukových efektoch tak hráči si ich jednoduché a rýchle automaty obľubujú. Táto spoločnosť má vo svojej ponuke automaty ako Simply the Best 81, Joker Strong, 9 Stars, či Turbo 27, ktoré určite niečo hovoria každému skúsenému hráčovi. Automat Multi Vegas 81 patrí taktiež do tejto ponuky. Platené výhry sú na ňom len zľava doprava a keďže ide o klasiku tak výherné kombinácie na viacerých výherných líniach sa spolu sčítavajú.

Symbol Wild ako žolík a násobiteľ výhry

Medzi bežnými symbolmi ako sú čerešne, pomaranče, slivky, melóny, hrozná, doláre nájdete aj červené sedmičky, ktoré sú symbolom s najvyššou hodnotou. Jej tri symboly predstavujú 16-násobok výhry a štyri symboly predstavujú až neuveriteľný 160-násobok stávky. Ovocné symboly neposkytujú taký vysoký zisk, napríklad štyri melóny predstavujú 60-násobok stávky alebo štyri hrozná predstavujú 40-násobok stávky.

Predsa len sa tu nachádza pre spestrenie hry jeden špeciálny symbol, ktorý túto hru robí zábavnejšou a nudu pri nej určite nezažijete. Symbol Multi Wild slúži ako žolík, ale má takisto funkciu násobiteľa výhier. Ak sa stane súčasťou výhernej kombinácie výhra sa vynásobí dvojkou, ak trikrát tak výhra sa vynásobí štvorkou a ak sa nachádza na výhernej kombinácií trikrát tak výhra sa vynásobí osemkrát.

V Tipsport kasíne Multi Vegas 81 zadarmo

Po stlačení na tlačidlo „hrať pre zábavu“ máte možnosť hrať Musti Vegas zadarmo. Tento automat si máte možnosť zahrať na Tipsport kasíno, ale nájdete ho v taktiež ponuke iných kasín. Vďaka symbolu Multi Wild môžete vyhrať vysoké výhry a určite sa Vám oplatí skúsiť šťastie s týmto online výherným automatom. Hra bude určite stáť’ za to.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...