Najlepšie kasína

Multi Diamonds 81

Recenzia nového automatu Multi Diamonds 81

Ak hľadáte automat, u ktorého by ste sa pobavili, mohli hrať o zaujímavé výhry a zároveň by bol odlišný od klasických ovocných automatov, tak skúste automat Multi Diamonds 81. Môžete si ho naozaj len tak vyskúšať, slovenské online kasína ho totiž ponúkajú úplne zadarmo.

Multi Diamonds 81 sa názvom ľahko podobá už legendárnemu automatu Multiplay 81 a zhodu nájdeme aj v počte valcov (4) a výherných radov (81). Potom už sa ale jednotlivé automaty rozchádzajú. Multi Diamonds 81 totiž pochádza od výrobcu KAJOT Games a pri hre na ňom budete chytať diamanty a iné drahé kamene. Nechýbajú ani klasické symboly ako sedmičky, aj tie sú ale vysadené diamantmi. Podobne ako u mnohých automatov sú sedmičky tým najcennejším symbolom, ak trafíte hneď 4, tak vašu stávku vynásobia 1600x.

Špeciálne symboly a funkcie automatu Multi Diamonds 81

Automat Multi Diamonds 81 vsádza na jednoduchosť. Napriek tomu obsahuje 1 bonusový symbol, ktorý dokáže vaše výhry poriadne navýšiť:

Symbol Multi Wild – tento symbol nahrádza akýkoľvek iný symbol. 1 symbol MULTI WILD násobí vašu výhru x2, zatiaľ čo 2 takéto symboly ju vynásobia 4x. Najtučnejšia odmena na vás čaká pri zásahu 4 MULTI WILD symbolov. Potom sa môžete tešiť na násobenie výhry x8.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...