Najlepšie kasína

Multi Vegas 81

Ak máte radi ovocné automaty, máme tu niečo presne pre vás. Vývojár Kajot, z ktorého dielne slot Multi Vegas 81 pochádza, je známy najmä vďaka svojim klasickým automatom, ktoré si získali veľkú obľubu v kamenných herniach. Námety a témy do svojich online hier berie Kajot práve z týchto známych hier, a tak si svoje obľúbené automaty môžete zahrať aj online a napríklad v mobile, a to kdekoľvek sa nachádzate.

Multi Vegas 81 je klasický automat v ovocnou témou, ktorý má 4 valce. Zaujíma vás, čo znamená číslo 81 v názve? Symbolizuje to počet výherných línií pre výhru na 4 symboly, ktoré v online slote nájdete – pri každom spine totiž môžete vyhrať až na 81 rôznych výherných líniách. Pri výhre z 3 symbolov je týchto línií dokopy 27.

Vývojár tejto hry určite urobil impozantnú prácu so svojou hrou Multi Vegas 81, ktorá je nabitá množstvom efektných tradičných symbolov. Medzi tieto symboly patria znaky dolára, slivky, vodné melóny, čerešne, citróny a ďalšie pripomínajúce staré klasické symboly z herných automatov v krčmách či kasínach.

Medzi bonusy hry patrí lukratívny symbol Multi Wild, ktorý v rámci výherných kombinácií zdvojnásobuje alebo dokonca štvornásobuje výhry. To znamená, že divoké výhry so sebou nesú úžasné multiplikátorov, ktoré sa dostanú až k 8-násobku hráčskeho vkladu, čo môže bezpochyby posilniť bankroll.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...