Najlepšie kasína

Multiplay 81

Opäť tu máme pre vás jeden z večných klasík, výherný automat Multiplay 81, ktorý prináša veľmi zaujímavé možnosti na výhru. Multiplay 81 je výherný automat, ktorý ponúka skvelú atmosféru klasických automatov. Zahrať si ho môžete napríklad u nás zadarmo, len tak na skúšku, alebo v online kasíne Tipsport u skutočné peniaze a skutočné výhry! Vysoké výhry, špeciálne funkcie, krásne grafické spracovanie a veľa zábavy, presne to ponúka automat Multiplay 81.

Výhry na Multiplay 81

Výherný automat multiplay 81 ponúka 4 valce, avšak rôzne množstvo výherných línií, ktoré závisia od toho, koľko rovnakých symbolov sa na obrazovke objaví. Každá výherná kombinácia začína zľava a musí pokračovať bez prerušenia smerom doprava. Ak sa v línii nachádzajú rovnaké symboly 3, výherných línií je 27, ak budú rovnaké symboly 4, tak ich je až neuveriteľných 81!

Na to, aby ste získali výhru, potrebujete vytočiť minimálne 3 rovnaké symboly v rade, avšak rôzne symboly ponúkajú rôzne výhry. Najvyšší násobok stávky zo všetkých symbolov ponúka sedmička. Najvyšší celkový násobok sa môže okamžite vyšplhať až na 200-násobok výhry.

Wild symbol Multiplay 81

Ako je nám pri klasických automatoch známy wild symbol, tak aj v Multiplay 81 nahrádza ktorýkoľvek zo symbolov do výhernej línie. Symbol Multiplay 81 je okrem iného aj skvelý násobiteľ, jeho výška je závislá na množstve wild symbolov, ktoré tvoria výhernú kombináciu.

  • 3 obyčajné symboly a 1 wild symbol = násobiteľ x2
  • 2 obyčajné symboly a 2 wild symboly = násobiteľ x4
  • 1 obyčajný symbol a 3 wild symboly = násobiteľ x8

Automatická hra Multiplay 81

Vyhrávať môžete aj automaticky, pretože Multiplay 81 ponúka automatickú hru, ktorú si môžete nastaviť v menu hry. Na výber máte 5 až 10 000 otočení, točenie do vyčerpania kreditu alebo po najbližšiu výhru.

Responzívny Multiplay 81

Výherný automat Multiplay 81 si môžete zahrať ako na telefóne, tak aj na tablete či na počítači. Mobilná aplikácia od Tipsportu je dostupná ako na Android, tak aj na iOS.

Bonusy Multiplay 81

Tipsport prináša všetkým novým, ale aj stálym hráčom online kasíne veľmi zaujímavé bonusy, a to až do výšky 100% prvého vkladu či rôzne iné. Kasíno ponúka stále nové a nové promoakcie, ktoré sa jednoznačne oplatí využiť.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...