Najlepšie kasína

Corsair Queen

Automat corsair Queen vás vtiahne do piratského života vďaka poriadnej korzárskej posádke! Ak patríte k hráčom, ktorí si chcú automat pred tým, než začnú hrať o reálne peniaze, vyskúšať. Corsair Queen vám ponúkame možnosť zahrať si automat zadarmo! 

O čom online automat Corsair Queen je?

Corsair Queen je automatom od spoločnosti SYNOT GAMES. Hlavnou postavou automatu Corsair Queen je postavou nádhernej príťažlivej korzárskej kráľovnej. Pozerať sa na ňu na svojom monitore je potešním pre oči aj pre peňaženku! Vďaka jej schopnostiam si môžete aj vy naplniť svoje truhlice alebo objaviť atraktívne poklady, v tomto prípade zaujímavé výhry. Na ceste za večnou slávou a bohatstvom vás popri parádnej grafike, bude sprevádzať aj poriadna, burcujúca muzika, ktorá vás dokonale vtiahne do hry!

Bonusy v online automaty Corsair Queen

V základnej verzii obsahuje 5 vlacov, 3 riadky a 20 výherných línií. Stačí, aby vietor ffúkol do plachiet smerom k bonusovým kolám a riadky a výherné línie sa počas bonusovej hry rozšíria. Bonusové hry majú 5 riadkov a 40 výherných línií. K freespinom vás nasmeruje Corsair Queen. Stačí ak sa objaví na 2.,3. alebo 4. valci. Corsair Queen vám ponúkne 5 voľných pretočení zadarmo, ale zároveň funguje aj ako expandujúci Wild symbol. Stačí ju vytočiť na jedinom valci a expanduje na zvyšné vo vertikále, čiže zvýši šance na parádne výhry!

Chýbať nemôže ani Scatter symbol v podobe truhlice naplnenej zlatom. Vytočnie znamená okamžitú výhru – 3x Scatter symbol = 2-násobok stávky, 4x Scatter symbol = 5-násobok stávky a 5x Scatter symbol = 20-násobok stávky. Corsair Queen obsahuje aj funkciu Gamble.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...