Najlepšie kasína

Mysterious Atlantis

Autor: Synot Games

Výhernosť (RTP): 95-97%

Téma automatu: bájne a moderné symboly

Valce: 5-valcové

Hrací automat Mysterious Atlantis je hra na online automate s bájnymi symbolmi. Témou sa tento automat zaraďuje medzi moderný výherný automat so zaujímavou a hráčsky vyhľadávanou tematikou. Hráčov pri tejto hre prekvapí vysoká až výborná hrateľnosť na úrovní od 95 až 97 percent. Skvelou správou pre hráčov online výherných automatov sú aj pomerne často padajúce jackpoty. 

Symbol bonus Vám pomôže dosiahnuť vašu vysnívanú výhru. Pokiaľ sa tento symbol na hernej ploche objaví aspoň 3 a viac krát, dostanete tri zatočenia zdarma. Ďalším skvelým elementom v tejto hre je, už známy symbol WILD, ktorý v samotnej hre dokáže nahradiť všetky symboly. Každou jednou výhrou sa spustí bonusové kolo.

Herný automat má päť valcov a na nich tri rady, ktoré dokážu dohromady poskytnúť až 15 možných výherných línií. Tak ako pri ostatných hrách aj v tejto je určený minimálny vklad, a to 10 centov. Maximálny vklad je tiež limitovaný na 50 euro na jednu otočku. Táto hra Mysterious Atlantis tiež ponúka spustenie auto-spinu.

Tak ako väčšina podobných hier aj hra Mysterious Atlantis je z dielne akciovej spoločnosti Synot Games, priekopníka v podnikaní na trhu hazardných hier u nás aj v susedných Čechách. Táto hra je viac rozšírenejšia na našom tru hazardných hier a hru Mysterious Atlantis ponúkajú jednotlivé online kasína ako Tipsport, Fortuna a aj SynotTip.

Táto hra je tiež dostupná na hru zadarmo, kde môžete hru vyskúšať a naučiť sa ako hrať predtým ako sa dostanete k hre s reálnymi peniazmi. Hru zdarma je možné si na jednotlivých kasínach zahrať aj bez nutnosti registrácie. Samozrejme ak chcete hrať hneď za peniaze, čo Vám môže priniesť aj štedré a vysoké peňažné výhry. Neváhajte a využite túto príležitosť užiť si zábavu a zahrať si túto skvelú hru v online kasíne.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...