Najlepšie kasína

Mystery Apollo II

Autor: Apollo Game

Výhernosť (RTP): 88%-98%

Téma automatu: záhadné symboly

Valce: 5-valcové

Zahrajte si Mystery Apollo II online: Pozrite si našu recenziu automatu nižšie

Záhada Apolla

Po opätovnom prehodnotení klasického automatu na ovocie Appolo Games, opäť výrobca zmenil veci a vylepšil tento automat na Mystery Apollo II. Tento automat je malý, ale mocný kasínový automat, ktorý má 3 valce v troch radoch a 27 pevných výherných línií.

Herné vlastnosti hry Mystery Apollo II

Symbol žolíka predstavuje WILD symbol v automate Mystery Apollo II. Rovnako ako žolík bude fungovať v balíku hracích kariet, divoký symbol nahradí všetky bežné symboly na valcoch, takže kedykoľvek existuje možnosť vytvoriť nové víťazné kombo.

Aj keď klasicky, automaty na ovocie neobsahujú nijaké špeciálne symboly, tento ich obsahuje– palec hore pre Apollo Game.

Mystery Apollo II-Otáčanie zadarmo a bonusy

Ovocné automaty sú tiež známe nedostatkom špeciálnych funkcií, ale spoločnosť Apollo Gaming sa opäť rozhodla trochu rozhýbať zavedením symbolu vortexového portálu v základnej hre.

Kedykoľvek tento špeciálny symbol pristane kdekoľvek na valcoch, roztočí sa sám na seba a odhalí nový bonusový symbol, ktorý zaujme jeho miesto. Patria sem divoký symbol, násobiteľ až 4x, symbol opätovného roztočenia a tiež symbol záhad, ktorý udeľuje okamžitú peňažnú výhru až 20-násobok vašej stávky!

Ako si viete predstaviť, vždy je veľmi vzrušujúce, kedykoľvek sa počas hry objaví jeden z týchto špeciálnych symbolov. Hra Mystery Apollo II obsahuje aj funkciu hazardu, ktorá je k dispozícii na konci každej výhry.

Tu sa môžete rozhodnúť, či chcete svoje výhry zbierať priamo, alebo o nich riskovať vo vedľajšej hre. „Dvojnásobok alebo nič.“

Záhadná grafika a zvuk Apollo II

Hry Apollo Gaming udržiavajú veci pekné a klasické, pokiaľ ide o dizajn hry Mystery Apollo II, s hlavným rozdielom, že všetky symboly sa objavujú v pároch a nie v jednotlivých ikonách.

Vírivý zelený vír v pozadí samozrejme pripomína portálový symbol na valcoch, ktorý je pripravený na získanie jedného z týchto mimoriadne zvláštnych symbolov špirálovitých na valcoch. Stlačením červeného tlačidla ponuky získate prístup k nastaveniam hry a výplatnej tabuľke, zatiaľ čo zeleným tlačidlom sa kotúče roztočia v novom kole.

Záhada – Záver Apollo II

Ak sú ovocné automaty herným žánrom, do ktorého sa obvykle chystáte, potom môže byť Mystery Apollo II zaujímavou voľbou. Má to kúzlo klasického automatu s niekoľkými špeciálnymi symbolmi a funkciami, ktoré v modernom kasíne poriadne zamávajú.

Hazardné hry sú formou zábavy len pre dospelých. Musíte mať viac ako 18 rokov, aby ste mohli hrať. Hrajte zodpovedne.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...