Najlepšie kasína

Mýty online kasín

Mýtov, tak ako o väčšine všetkých veci, vznikajú aj ohľadne kasín a online kasín. Nové mýty budú vznikať stále a nikdy sa ich nezbavíme, preto je dobré poznať aspoň tie najrozšírenejšie z nich. Mýty online kasína sú zaujímavé pre hráčov i samotné kasína.

Online automaty vyvolávajú už od ich vzniku rad dohad, výmyslov a konšpiračných teórií ohľadne ich fungovania. Zvlášť u niektorých odborníkov, ktorý vedia svoje a nikto iný ich o pravde nepresvedčí. Nevadí im, že sa jedná o mýty a fámy, ktoré toho so skutočnosťou veľa spoločného nemajú. Poslanie online automatov je potešiť srdce hráča a priniesť nejakú tu korunu. Poďme sa pozrieť na hlavné mýty, aby ste sa nimi už ďalej nemuseli zaoberať.

Mýtus číslo jedna

Online automaty fungujú čisto na princípe cyklov víťazných kombinácií. Nie je to žiadna veda. Samotné tvrdenie je iba obyčajný nezmysel. Online automaty fungujú na princípe generovania náhodných čísel. Odsledovať si sériu výhier a prehier možno ide, ale je to len výsledok náhody. Je veľmi ťažké sa na toto spoliehať.

Mýtus číslo dva

Online automaty sú naprogramované tak, aby po veľkej výhre nevyplácali ale naopak, aby vyplácali viac, keď sú plné peňazí. Pochopiteľne je to len ďalší nezmysel. Všetky výhry vypláca kasíno a je založený iba čisto na generovaní náhodných čísel, ničím iným. Všetky výhry vypláca kasíno, takže je jedno koľko peňazí je v automate.

Mýty online kasín číslo tri

Online automaty majú funkciu automatického hrania. Znamená to, že vypláca menej ako ručne klikanie na tlačidlo zatočenia v kamennom kasíne. Zase sa jedná o nezmysel. Na online automaty toto nemá žiaden vplyv. Na spôsobe zatočenia nezáleží, obe varianty fungujú rovnako. Skrátka online automaty fungujú tak, že keď vyhráte, mali ste jednoducho šťastie, keď prehráte, mali ste smolu.

Ak sa chcete dozvedieť viac o online kasínach, zaujímavosti zo sveta hazardných hier a zabaviť sa, navštívte našu stránku tu.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...