Najlepšie kasína

Najčastejšie chyby v online kasínach

Každý robí chyby, tak prečo by mali byť hráči kasín odlišní? Nie sú. Vo svojej kariére online hazardných hier ste určite urobili svoj spravodlivý podiel na zlých krokoch – najmä ako nováčik. Pamätáte si svoje hranie v kamennom kasíne ? Dnes sa pozrieme na niektoré z najčastejších (nováčikovských) chýb, ktorých sa dopúšťame v online kasínach.

#1 Registrácia pomocou falošných údajov

V poriadku, takto to chodí. Vo svete iGaming ste novinkou a jediné, čo chcete, je zostať 100% anonymný. Utiecť. Prirodzene, rozhodnete sa zaregistrovať v online kasíne pomocou falošného mena.

„Nikdy sa neregistrujte pomocou falošných prihlasovacích údajov, pretože každé renomované kasíno pred vyplatením výhry dvakrát skontroluje vaše údaje.“

Viete, každé renomované online kasíno si musí pred vyplatením výhry overiť vaše osobné údaje. Ak teda hovoríte, že ste Káčer Donald, ktorý žije na jemenskej ulici 15, môžete svojim peniazom zamávať na rozlúčku. V opačnom prípade by ste sa mali zaregistrovať pomocou svojho skutočného mena a osobných údajov a byť si istí, že každé legitímne kasíno bude vždy uchovávať vaše súkromné ​​informácie v bezpečí pred tretími stranami.

#2 Výber nedôveryhodného kasína

Keď už hovoríme o legitímnych kasínach, vždy si ich vyberte. Áno, to môže byť teraz celkom jasné, ale ako nováčik ste sa mohli veľmi dobre mýliť, keď ste si vybrali kasíno bez licencie, a riskovali ste tak svoju bezpečnosť a v plnej miere finančné prostriedky.

Ako si teda môžete byť istí, že kasíno je legitímne? Po prvé – vždy si skontrolujte jeho licenciu na hazard. Okrem toho si pozorne prečítajte zmluvné podmienky a ak navyše uvedené kasíno patrí do uznávanej skupiny certifikovaných kasín, ste určite v bezpečných rukách.

#3 Neskontrolovanie platných spôsobov platby

Je to ďalšia bežná chyba a možno ju pripísať nadšeniu hráčov pri registrácii – kto si môže pamätať, že skontroloval niečo také triviálne ako platobné metódy, keď je dizajn kasína taký efektný a sortiment online automatov je taký rozmanitý a rozsiahly? Mali by ste.

Je to celkom logické, naozaj. Ak chcete vkladať pomocou Skrill, musíte hrať v kasíne Skrill. To isté platí pre kasína PayPall, kasína Neteller – získate predstavu. Vždy si vyberte kasína, ktoré akceptujú vami preferovaný spôsob platby – inak vás neskôr nečaká žiadne nepríjemné prekvapenie.

#4 Neschopnosť prečítať si zmluvné podmienky

Čítanie VOP sa môže javiť ako riadny ťahák – aj skúsenému hráčovi, ale verte nám: nechcete, aby ste urobili chybu a preskočili podmienky. Ak sa neoboznámite s VOP a ak narazíte na problémy súvisiace s výbermi, hrateľnosťou alebo bonusmi, a ukáže sa, že je to všetko jasne uvedené v podmienkach, vaše šance sa vám nebudú páčiť. V zásade pobozkaj svoju sťažnosť na rozlúčku.

#5 Nevedomosť, ako fungujú bonusy v online kasínach

Dnes by sme tu mohli uviesť množstvo ďalších hazardných chýb, ale túto nemôžeme preskočiť, pretože je to jedna z najčastejších chýb (nových) hráčov. Uplatnenie nároku na bezplatnú hotovosť, atraktívne uvítacie bonusy a roztočenie v kasíne znie ako zábava, ale vždy by ste mali vedieť, čo presne získate a ako to získate.

Totiž, aby ste pochopili, ako kasínové bonusy fungujú, mali by ste vždy skontrolovať percentuálnu zhodu bonusu, požiadavky na stávky a či existujú nejaké obmedzenia hracích automatov. Aj keď všetky tieto informácie môžete získať v T & C’s, šikovný a rýchly spôsob, ako získať potrebné údaje, je skontrolovať našu stránku Bonusy online kasína – uisťujeme sa, že nepreskočíte žiadne dôležité detaily.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...