Najlepšie kasína

Najlepšie automaty roku 2021

Online automaty musia byť najobľúbenejšími hrami pre hráčov, ktorí navštevujú online kasína. Aj keď sú stolné a živé automaty stále zdrojom potešenia, zdá sa, že pôžitok, ktorý automaty prinášajú, nie je možné replikovať v žiadnej inej online kasínovej hre. So slotmi nie je vždy jednoduché držať krok s tým, čo je k dispozícii. Existuje toľko milovaných klasík, ale okrem nich vývojári ako Quickspin a NetEnt prinášajú stále nové tituly.

Zostavili sme zoznam toho, čo považujeme za najlepšie online automaty na rok 2021. Medzi nimi sú tituly, ktoré určite poznáte, ale aj veľmi sľubný nováčik na scéne.

Online automaty musia byť najobľúbenejšími hrami pre hráčov, ktorí navštevujú online kasína. Aj keď sú stolné a živé predajné hry stále zdrojom potešenia, zdá sa, že pôžitok, ktorý automaty prinášajú, nie je možné replikovať v žiadnej inej online kasínovej hre. So slotmi nie je vždy jednoduché držať krok s tým, čo je k dispozícii. Existuje toľko milovaných klasík, ale okrem nich vývojári ako Quickspin a NetEnt prinášajú stále nové tituly.

Zostavili sme zoznam toho, čo považujeme za najlepšie online automaty na rok 2021. Medzi nimi sú tituly, ktoré určite poznáte, ale aj veľmi sľubný nováčik na scéne.

Rovnako ako jej náprotivok Book of Ra, Book of Dead má z neho pocit Indiana Jonesa. Zo strany Rich Wilde sa budete unášať dobrodružstvom na honbe za starodávnymi pokladmi a artefaktmi. Zložte dohromady artefakty a môžete vyhrať 5 000 -násobok svojho pôvodného vkladu.

Tento skvelý automat Book of Dead sa nachádza v staroegyptskej hrobke a ponúka 5 valcov a 10 výherných línií. Vydaný v roku 2014, určite to nie je nový slot, ale akonáhle ho vyskúšate, čoskoro zistíte, prečo si myslíme, že je jeden z najlepších.

S Mega Moolah určite zažijete skvelú hrateľnosť, ale pri tejto ide skôr o potenciálnu cenu. Ako progresívny automat (to znamená, že vždy, keď niekto staví časť tejto stávky, sa pridá do jackpotu), môžu byť výhry vážne veľké. V skutočnosti bol niekedy hlavný jackpot vyšší ako 10 000 000 €.

Africká téma a farebné zvieratá robia z tohto automatu radosť hrať. Okrem vzhľadu hry existuje aj veľa príležitostí na výhru zatočení zadarmo a hranie bonusových kôl. Keď sme už spomenuli jackpot, stojí za zmienku, že sa hrá o 4. Hlavný jackpot nie je nikdy nižší ako 1 milión libier.

Keď bol Dead or Alive uvedený na trh v roku 2009, bolo Dead or Alive 2 veľmi očakávaným pokračovaním. Vďaka postavám Apache the Kid, Jesse James a Billy the Kid, okrem iného, ​​bude tento online automat jedným z najobľúbenejších v nasledujúcich rokoch.

S 5 valcami a 9 výhernými líniami NetEnt vytvoril tento automat s bezplatnými zatočeniami a 3 bonusovými kolami, ktoré si môžete užiť. Dead or Alive dosiahli ikonický status, a keď vyskúšate Dead or Alive 2, uvidíte, že sa pokračovanie chystá pripojiť k svojmu predchodcovi ako k jednému z najpopulárnejších automatov všetkých čias.

Loco the Monkey, nováčik vo svete online kasín, je fantastický automat, ktorý bol vydaný v januári 2021. S týmto automatom je všetko o šarme, pretože sa pripojíte k opici Loco v dobrodružstve v džungli, ktoré vás môže presvedčiť o veľkých výhrach. . Pri 50 výplatných líniách máte šancu vyhrať 6 829 x pôvodný vklad.

Ako by ste očakávali pri každom slote od Quickspin, v ponuke je veľa bezplatných zatočení a dokonca aj niektoré lepkavé divočiny. Nechajte divokú opicu pristáť na lepivej divočine a do hry vstupujú multiplikátory, čo znamená, že svoju výhru môžete zvýšiť trikrát.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...