Najlepšie kasína

Najlepšie herné stratégie 2021

Najlepšie herné stratégie 2021

Stratégie hazardu existujú už dlho a zdá sa, že v mysliach hazardných hráčov zostanú ešte dlhšie. Ale prečo je to tak? Odkedy sa hazardné hry dostali do hlavného prúdu, hráči usilovne pracovali a snažili sa získať náskok pred online kasínom. V určitom okamihu prišli do hry herné stratégie a stávkujúci po celom svete nimi boli očarení. V dnešnej téme sa pozrieme na niektoré z najvýznamnejších stratégií hazardu a zistíme, ako dobre fungujú.

V našom článku nájdete analýzy niekoľkých významných stratégií hazardu na internete. Poskytneme simulácie ich výkonnosti s populárnymi kasínovými hrami a tiež prehľad o krátkodobom a dlhodobom fungovaní jednotlivých stratégií. Takto získate približnú predstavu o tom, čo môžete od použitia týchto stratégií očakávať a ako zapadajú do vášho osobného štýlu hry.

Top 5 stratégií hazardných hier online – Ako efektívne hazardovať

Stratégie online hazardných hier majú niekoľko foriem, z ktorých každá ponúka niečo iné. Stratégie, ktoré sú tu uvedené, súvisia skôr s tým, ako stávkovať, než robiť špeciálne kroky v konkrétnej hre.

Ďalej nájdete podrobný popis najpopulárnejších stratégií hazardu, ktoré hráči dodnes používajú. Existujú dve základné odrody – pozitívna a negatívna. Negatívna verzia bude viesť k zvyšovaniu stávok po každej prehre, zatiaľ čo pozitívna – po výhre. Obe sú užitočné herné stratégie, ktoré by ste mali zvážiť.

  • Martingale Gambling Strategy
  • Fibonacci Gambling Strategy
  • Reverse Martingale Gambling Strategy
  • d’Alembert Gambling Strategy
  • Labouchere Gambling Strategy

Martingale herná stratégia

Stávkový systém Martingale je jednou z najpopulárnejších hazardných stratégií. Aj keď sa najčastejšie používa ako ruletová stratégia, systém Martingale sa dá použiť na všetky hazardné. Myšlienka tohto stávkového systému je celkom jednoduchá – po každej prehratej stávke zväčšíte svoju stávku dvojnásobne. Cieľom je, aby bez ohľadu na to, koľkokrát prehráte, hneď ako vyhráte, stratenú hotovosť vrátite späť.

Aj keď je Martingale zaujímavým prístupom k hazardu, nenechajte sa zmiasť. Tento systém vám nedovolí prekonať šance alebo vrodenú náhodnosť hry. A navyše, významnou pascou Martingale je, že váš finančný balík môže byť ochromený po sérii zlých strát. Táto stratégia je ideálna pre tých, ktorí majú veľké rezervy hotovosti a dokážu tieto stratové stávky udržať, ale hráči orientovaní na rozpočet by možno chceli ísť s iným systémom.

Fibonacci herná stratégia

Zo všetkých stratégií hazardných hier v kasíne je Fibonacci možno jednou z najpríťažlivejších. Rovnako ako Martinagale, aj systém Fibonacci predstavuje negatívny postup, pri ktorom zvyšujete svoju stávku po každej prehre. Rozdiel spočíva v sume, ktorú stavíte po každej strate. V pôvodnej Fibonacciho postupnosti je každé číslo zložené z kombinovaného súčtu dvoch predtým. Rovnakým spôsobom bude každá stávka v postupe stávkovania rovnako veľká ako predošlé dve prehrané stávky dokopy.

Ruletový systém Fibonnaci je už desaťročia bežnou záležitosťou hráčov. Stále však možno stratégiu stávkovania použiť na širokú škálu kasínových hier. Ak ste fanúšikom 21, môžete sa kedykoľvek pozrieť na najlepšie blackjackové online kasína na implementáciu tohto systému.

Samotná stratégia nie je taká nestála ako Martingale. Sekvencia sa začína konzervatívne, ale každá následná strata stúpa na hranici stávok. Ako každý progresívny stávkový systém, aj Fibonacci môže byť katastrofálny, ak máte obrovské šťastie, ale jeho pomalý počiatočný postup ho robí priateľskejším pre low-end-rollers.

Opačná Martingale herná stratégia

Pokiaľ tradičná stratégia hazardu Martingale zvyšuje vaše stávky v nádeji, že pokryjú predchádzajúce prehry, spoločnosť Reverse Martingale zvolí iný prístup. Jedná sa o agresívnu stratégiu, pri ktorej po každej výhre zdvojnásobíte svoju stávku. Reverse Martingale sa tradične používa v rulete, je však použiteľný pre všetky hazardné hry s rovnomernými výplatami peňazí.

Na rozdiel od predchádzajúcich systémov prenasleduje Reverse Martingale víťazstvá a spolieha sa na víťazné šnúry. Ako taký, je neuveriteľne závislý od šťastia, viac ako iné stávkové systémy na tomto zozname. Navyše, keď sa vezme do logického záveru, Reverse Martingale vždy uzavrie sériu s miernou stratou.

Preto, ak plánujete použiť túto stávkovú stratégiu napríklad na stránkach kasín baccarat, je dôležité vedieť, kedy znížiť veľkosť svojej stávky. Niekedy je lepšie neprenasledovať šťastie.

D’Alembert herná stratégia

d’Alembert je jednou zo stratégií hazardných hier online, ktorá sa snaží vniesť do mixu určitú sebakontrolu. Systém s negatívnym vývojom, d’Alembert, možno označiť za vyrovnanejšiu verziu Martingale. To z neho robí vynikajúcu voľbu pre hráčov zameraných na rozpočet, pretože nezožerie váš rozpočet.

V zásade zväčšujete svoju stávku po každej prehre o jednu jednotku. Po výhre ju rovnako znížite. To v konečnom dôsledku minimalizuje naháňanie strát a snaží sa zachovať váš bankroll na maximum, ako aj ktorúkoľvek z dostupných stratégií hazardných hier v kasíne.

Je potrebné poznamenať, že d’Alembert nemá jasný bod zastavenia, pri ktorom ste resetovali svoju stávku. Voľba závisí od vášho uváženia, či už začnete odznova alebo budete pokračovať. Systém d’Alembert je použiteľný vo všetkých najlepších ruletách online kasína a môžete to vyskúšať.

Labouchere herná stratégia

Hra Labouchere je jednou z komplikovanejších stratégií online hazardných hier a je oveľa viac zapojená ako predchádzajúce zmienky vyššie. Ruleta Labouchere je najbežnejšie používanou verziou tohto systému, ale dá sa použiť aj na baccarat a blackjack.

Táto stratégia zameraná na cieľ začína tým, že sa hráč rozhodne o sume, ktorú by chcel vyhrať, najlepšie v jednotkách. Potom budete musieť zapísať reťazec čísel, ktoré sa po spočítaní rovnajú cieľovej hodnote. Napríklad, ak chcete vyhrať 10 dolárov, odložíte niečo podobné: 1-1-1-2-2-3.

Začnete stávkovaním kombinovanej sumy prvého a posledného čísla. Ak vyhráte, príslušné čísla odstránite. Ak prehráte, pripočítate stratenú sumu k zadnej časti riadku.

V ideálnom prípade sa sekvencia uzavrie, keď vyhráte požadovanú sumu. Samozrejme, nič vám nebráni v tom, aby ste pred tým skončili. Stávkový systém Labouchere vo všetkých prípadoch zabezpečí čistý zisk, ak sa vám ho podarí dokončiť. Musíme si však tiež uvedomiť, že na stránkach s hazardnými hrami online nie je nikdy nič také isté. Okraj domu bude skôr alebo neskôr splatný.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...