Najlepšie kasína

Najväčšie prehry v kasíne

Nenahraditeľná súčasť hazardných hier a všeobecne online i kamenných kasín je prehra. Prehre sa v kasíne nikto nevyhne a mnohý hráči si nimi prejdú hneď viac krát. Práve preto hazardné hry nie sú pre každého, hráč musí mať isté vnútorné mantinely a vedieť kedy skončiť hru a má dosť. Najväčšie prehry v kasíne sa totiž môžu vyšplhať do astronomických výšin, ktoré pohnú vašou peňaženkou. Z opačného pohľadu sú prehry pre kasíno veľmi príjemným ziskom. 

Svet hazardných hier môže byť veľmi pekný ale zase i veľmi krutý a tvrdý. Každý o svojom šťastí a výhre rozhoduje sám a môže ho do istej miery aj ovplyvniť. Niektorý veľmi bohatý hráči vedia hráčskej vášni podľahnú a nevedia si udržať zodpovednosť voči samému sebe a svojim peniazom. Najväčšie prehry v kasíne sú potom dôsledok iba nezodpovednosti jednotlivých hráčov. Niektorí ľudia nechajú svoju záľubu zájsť až do abnormálnych rozmerov a nechajú sa obrať, ako sa hovorí, aj o gate.

Najväčší kasínoví smoliari

Na svete zatiaľ nie je hráč, ktorý by iba vyhrával. Prehra v kasíne je súčasťou každého hráčskeho života. Predstavíme pánov, ktorý to s prehrou až trochu prehnali a nedopadlo to ako si predstavovali. 

Terry Watanabe dokázal v kasíne v Las Vegas prehrať neuveriteľných 127 miliónov dolárov v hre blackjack. V Las Vegas sa mu od začiatku hry vôbec nedarilo, no on bol presvedčení o svojom správnom počítaní a jednoducho nechal veciam voľný priebeh. Tak to potom i dopadlo. 

Finančne zaobstaraný Austrálčan Kerry Packer prišiel v Las Vegas pri hre baccarat v prepočte o nemalú čiastku, a to 13,6 miliónov libier. Túto vysokú sumu stihol minúť za necelé tri dni. Ten istý hráč potom v nasledujúcich dvoch rokoch prehral celkovo až 27,4 miliona libier a len v samotnom Londýne urobil sekeru vo výške 11 miliónov libier. Takémuto hráčovi je nadarmo dohovárať a takéto hry pre neho očividne nemajú žiaden zmysel. Nie nadarmo sa hovorí, komu niet rady tomu niet pomoci. 

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...