Najlepšie kasína

Neon Fruit

Online automat Neon Fruit je online automat v klasickom štýle s 5 výhernými líniami a veľkorysým stonásobným multiplikátorom. Táto hra ponúka zábavné free spiny, kde si môžete vytočiť divoké dvojnásobné multiplikátory, ktoré vám ponúkajú možnosť vyhrať vysoké výhry!   

Téma online automatu Neon Fruit

Neon Fruit je celkom jedinečný, pokiaľ ide o sloty od vývojára Irondog Studio, pretože má klasickejšiu tému. Táto hra teda zaujme viac fanúšikov tradičných automatov, zatiaľ čo zvyšok automatov Irondog je zameraný skôr na moderných hráčov.

Hra obsahuje klasické symboly ovocného automatu, vykreslené v žiarivých neónových farbách. Symboly svietia pred čiernym pozadím pre pútavý vzhľad s trochou retro šmrncu.

Ako hrať Neon Fruit

V online automatE Neon Fruit od spoločnosti Irondog Studios je iba päť výherných línií. Na jedno otočenie môžete staviť medzi 0,20 € a 100 € a k ​​dispozícii je funkcia automatických točení.

Aké má RTP Neon Fruit?

RTP (návratnosť vkladu hráčovi) Neon Fruit je 96%. Toto percento výplaty vám dáva vedieť, koľko peňazí môžete v priemere zarobiť za každých 100 €, ktoré stavíte. Je to však teoretické číslo, ktoré vývojár hry vypracuje na tisíce roztočení.

Ako vyhrať na výhernom automate Neon Fruit

Vytočte tri rovnaké symboly na ktorejkoľvek z piatich výherných línií, aby ste vyhrali týmto symbolom priradený multiplikátor. Najvyšší možný multiplikátor sa ráta po vytočení 4x diamantu, ktorý vypláca 100-násobok vášho vkladu. K dispozícii je tiež divoký symbol, ktorý nahrádza iné symboly a pomáha vám tak pri tvorení výherných línií.

Zahrajte si Neon Fruit na mobile

Neon Fruit je perfektný online automat na hranie na mobilných zariadeniach. Má jednoduchý klasický vzhľad, ktorý je dobre viditeľný na menších obrazovkách, takže vám neuniknú žiadne herné funkcie. Rovnako ako všetky sloty od Irondog, aj táto hra sa rýchlo načíta vo vašom mobilnom prehliadači a beží hladko.

Celkové hodnotenie – Neon Fruit Slot

Tento online automat nemusí byť pre každého kvôli jednoduchému motívu a formátu, ale stále je to skvelá hra. Potešili sme sa bonusovým funkciám, ktoré ponúkali množstvo štedrých výhier, vďaka multiplikátorom wild symbolu, a tiež časté výhry, čo prinieslo zábavný a vzrušujúci zážitok z online hrania.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...