Najlepšie kasína

Nightmare Squad

Spomínate ešte na dobu, kedy ste si ako deti vykladali strašidelné historky večer pri ohni? Originálne hororový automat Nightmare Square z dielny e-gaming navodzuje presne túto tajuplnú mystickú atmosféru.

Automat má 5 valcov, 4 rady a 20 výherných línií. Hra obsahuje celkom 9 klasických symbolov + 4 špeciálne symboly. Okrem klasických symbolov písmen tu sú aj 3 symboly známych hororových postavičiek: Casper, Krvavá Mary a Frankensteinovo monštrum sú najcennejšie symboly v hre. Podarí sa vám z nich utvoriť výhernú kombináciu (aspoň 3 symboly na 1 výhernej línii), môžete sa začať radovať. Výhry sú vyplácané vždy zľava doprava.

S Nightmare Squad, online automatom vytvoreným spoločnosťou eGaming, môžete oslavovať Halloween kedykoľvek budete chcieť. Je to automat, ktorý má veľmi pekný vizuál – podrobné, kvalitné a vyleštené ikony a čierne valce.

Symboly a stávky v hre Nightmare Squad

Nightmare Squad je vybavený 5 valcami a 20 výhernými líniami. Tento online automat obsahuje jedenásť štandardných symbolov vrátane šialeného klauna, upírskeho dievčaťa, fúzatého chlapíka, frankensteinskej príšery, šiestich symbolov hracích kariet a strašidelného stromu. Strom je špeciálny symbol, ktorý prináša záhadné výhry. Pre získanie ceny musíte, samozrejme, vytočiť najmenej tri v jednej línii. Pavučiny fungujú ako wild symbol. Wild symbol je substitučný symbol – v prípade potreby sa počíta ako akýkoľvek štandardný symbol. Na konci je symbol náhrobku. Ak sa na obrazovke dostanú aspoň tri z nich, aktivuje sa 10 až 30 roztočení zadarmo.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...