Najlepšie kasína

Online bingo

Pravidlá pre Online Bingo

Základom hry Online Bingo je hracia karta s predtlačenými číslami, najčastejšie v papierovej forme. Na hracej karte si hráč vyškrtáva čísla v poradí, v akom sú vygenerované. Každá karta stráca platnosť po skončení danej hry. 

Cieľom hry je dosiahnuť „zaplnenú“ hraciu kartu, vyškrtaním všetkých políčok s číslami, čiže full house – Bingo. Nižší stupeň na ceste za vyplnením celej tabuľky je vyplnenie jednotlivého riadka či stĺpca.

Pri online Bingu máte k dispozícií virtuálnu hraciu kartu, do ktorej sa automaticky značia náhodné vygenerované čísla. Na internete, online formou si môžete zahrať Bingo kdekoľvek, kedykoľvek a s kým len chcete.

Typy bingo Hier

Typ hry určuje počet loptičiek v hre. Tradičné Bingo je sa hrá s 75 loptičkami, no postupom času hráči vymýšľali stále nové variácie hry. Navyše vznikom online Bingo hry sa zase objavili nové typy hry, kde vo väčšine prípadnou dochádza iba k inému počtu loptičiek. Platí, čím menej loptičiek v hre, tým väčšia pravdepodobnosť výhry.

30 loptičkové Bingo – Toto je veľmi rýchlý typ hry, hrá sa s 30 loptičkami na karte s predtlačenými číslami 3×3 štvorčeky.

90 loptičkové Bingo – Tento typ hry je najviac rozšírený v USA, používa sa 90 loptičiek a bingo kartičky majú 15 čísel rozdelených do troch úrovni po päť políčok. Ten kto vyhráva po prvom kole je hlavný víťaz, po ukončení druhého kola máme druhého víťaza a potom tu je full house, keď ma hráč vyškrtané všetkých 15 políčok.

80 loptičkové Bingo – Výhodou online Binga je hra s 80 loptičkami. Na bingo kartičke je 16 číselných políčok, 4 stĺpce a 4 riadky. Vyhráva ten, ktorý dosiahne predom stanovený výherný cieľ ako celý kompletný riadok, stĺpec, uhlopriečku alebo celú kartičku.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Zaujal vás blackjack a radi by ste si ho vyskúšali v priamom prenose, a to priamo v live kasíne? Zaregistrujte sa a získajte rôzny druhy bonusov ako vstupný bonus, bonus bez vkladu či iné bonusy.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...