Najlepšie kasína

Online blackjack

Výhody online Blackjack

Blackjack je hra hraná v každom kamennom či online kasíne. Hranie hry Blackjack v kamenných kasínach je síce zábavné, ale pre začiatočníkov môže byť veľké množstvo prítomných hráčov či veľkého hluku vyrušujúce. Tento tlak zo strany okolia môže spôsobiť zhoršenie úsudku hráča, čo vedie aj k častejším prehrám. Online Blackjack môžu hráči hrať s úplným súkromím, pokojom a tiež sa môžu sústrediť na hru.

Hráči, ktorí sa rozhodnú hrať online Blackjack, si môžu vždy prečítať pokyny a pravidlá hry uvedené na internete, ktoré im poskytnú všetky dôležité vedomosti ešte pred samotným začiatkom hry. Hráči môžu hrať hry zadarmo dostupné v mnohých online kasínach, ktoré im poskytujú vyskúšanie si v reálnom čase a môžu sa bez rizika naučiť rôzne stratégie, ktoré sa v hre používajú.

Všetci hráči hazardujú so spoločným cieľom získať čoraz viac peňazí. Online kasína vždy hľadajú verných zákazníkov, a preto ponúkajú lepšie bonusy ako kamenné kasína. Casino Bonus je ďalšia suma, ktorú kasíno ponúka hráčovi pri jeho prvom vklade. Online kasína ponúkajú 100% a viac registračného bonusu.

Najväčšou výhodou, ktorú Online Blackjack ponúka, je to, že hráč môže hrať 24 hodín denne a sedem dní v týždni kdekoľvek na svete. 

Pravidlá hry Blackjack

Blackjack sa hrá pomocou štandardnej sady francúzkých hracích kariet. Kde každá má svojú hodnotu:

·      Karty od 2 do 10 majú hodnotu daného čísla

·      J,Q, K majú hodnotu 10

·      Eso má hodnotu 1 alebo 11

Viac informácií o pravidlách blackjacku nájdete TU.

Cieľom hry je získať na ruku kartu s vyššou hodnotou ako má krupier, bez prekročenia hodnoty 21. Poskládáte to pomocou „hit“ – dostanete ďalšiu kartu alebo „standard“ – nechcete ďalšiu kartu.  Ak je súčet karier väčší ako 22 a viac máte „bust“ a prehrávate a ide krupier, kým nedosiahne súčet hodnôt 10 a viac. Ak má bust krupier, vyhráva hráč. Ak ho nemá ani jeden, porovnajú si hodnoty kariet.  Ak má krupier lepšiu kombináciu prehrávate stavené peniaze, a ak vy, tak vyhrávate dvojnásobok stávky. Ak „blackjack“ – kombinácia esa a karty v hodnote 10, vyhrávate 2,5 násobok stavenej sumy, ak ho nemá aj krupier. Potom to je remíza a získavate vložené peniaze späť.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Zaujal vás blackjack a radi by ste si ho vyskúšali v priamom prenose, a to priamo v live kasíne? Zaregistrujte sa a získajte rôzny druhy bonusov ako vstupný bonus, bonus bez vkladu či iné bonusy.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...