Najlepšie kasína

Online poker a priebeh hry

Poker je veľmi obľúbená hra, ktorá sa dá hrať v kasínach ale i v tisíckach pokerových kluboch všade vo svete. Výnimočnosť Pokeru spomedzi ostatných kasínových hier spočíva v tom, že nehráte proti krupierovi, ale proti hráčom pri stole. Krupier rozdáva karty a kontroluje výherné kombinácie kariet hráčov po každom kole. Existuje široké spektrum variant tejto hry, najobľúbenejšia medzi hráčmi je Texas Hold’em. Poďme sa bližšie pozrieť na Online poker a priebeh hry.

Výsledok hry nespočíva iba na kartách, ktoré máte na ruke, ale záleží i na emóciách a ako ich dokážete prejavovať voči ostatným hráčom. Ak súperovi ukážete, že sa tešíte a dáte najavo svoje dobré karty, môže ho to odradiť a nemusí ísť s vami do vysokých stávok. Častokrát môžete i klamať svojich hráčov pri stávke All in, hoci nemáte práve výherné karty. Vtedy to je na súperoch, či sa zľaknú výzvy a zložia karty a výhra tým pádom bude vaša. Je to veľmi riskantný ale možno veľmi výnosný krok.

Online poker a priebeh hry

 

Špeciálne online poker sa stal populárnym začiatkom tohto storočia, nástupom internetu v takej miere aby ho hráči mohli využiť na túto hru. Je mnoho možností a široké spektrum variant Pokeru. Ako nováčik sa môžete zapojiť do freeroll turnajov, to sú turnaje bez vstupných poplatkov ale so skutočnou výhrou. Je to skvelá príležitosť ako sa Poker naučiť. Pre skúsenejších hráčov sú tu turnaje s vysokými garantovanými výhrami alebo cash games, čo je hra o skutočné peniaze.

Výherný automat

 

Videopoker tak ako ho poznáte v herni ale online z pohodlia domova. Základom tejto automatovej hry je päť kartový poker. Na začiatku si nastavíte stávku a rozdajú sa karty každému po päť. Hráčom je potom umožnené aby sa buď všetkých kariet zbavili alebo vymenili jednu poprípade viac kariet za nové. Po druhom rozdaní stroj vyhodnotí karty na ruke hráča a vyplatí mu výhru podľa výhernej kombinácie kariet. Záleží od verzie, niektoré ponúkajú jackpoty pre Royal Flush, či iné kombinácie kariet.

Výhody Videopokeru

 

1.     Videopoker je hra hraná vysokým tempom. V online verzií môžete mať 600 až 700 „rúk“ za jednu hodinu aktívneho hrania. To zvyšuje vašu pravdepodobnosť získania jackpotu – the royal flush.

2.     Prístupný hocikde a hocikedy.

3.     Zisk mnohých bonusov. Častejším hraním si zaručíte i zisk istých bonusov, ktoré môžete zase využiť na ďalšie hry. Tiež u mnohých online kasín môžete získať registračný bonus.

4.     Mnoho variant video pokeru. môžete si vybrať medzi stovkami rôznych druhov pokeru.

5.     Prístup na videopoker zadarmo. Niektoré kasína ponúkajú túto možnosť, zúčastniť sa hry úplne zadarmo, naučiť sa a zdokonaliť tak vašu hru.

6.     Výber prostredia, kde hráte je na vás. Každý sme iný a máme iné preferencie. Niektorý hráči preferujú hrať v tichom prostredí a niektorým vyhovuje rozruch. Online poker im dovoľuje si prostredie vybrať samým.

Online video poker je skvelou voľbou pre hráčov rôzne vo svete. Každý deň sa k tejto hre pridávajú stále nový a nový hráči, lebo poker je jednoduchá hra a navyše vám môže priniesť nejakú finančnú výhru. Medzi všetkými hrami v online kasíne je videopoker veľmi preferovaná hra. Stačí sa len registrovať a užiť si hru!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...