Najlepšie kasína

Online vs. kamenné automaty

Online vs. kamenný automat: ktorý z nich je lepší?

Keď sa hracie automaty vyvinuli z mechanických hier s tromi valcami na video a online automaty, tak sme sa zmenili aj my.

Kamenné kasíno zostáva veľkým biznisom a každý deň priťahuje milióny hráčov. Milióny ďalších ľudí hrajú online na svojich počítačoch a mobilných zariadeniach, vďaka čomu sa z automatov stáva skvelá zábava na cestách. Čo je lepšie, online alebo kamenné kasíno? Poďme si urobiť krátke porovnanie.

POHODLIE

V štátoch, kde je online hranie legálne, môžete hrať kdekoľvek, kde si vezmete svoj telefón, tablet alebo notebook. Môžete relaxovať na vlastnej pohovke alebo obľúbenej stoličke a hrať hry podľa vášho výberu.

Cesta do kamenného kasína vyžaduje cestovanie. Aj keď žijete v meste s kasínami a cesta je vzdialená len pár kilometrov, musíte stále nasadnúť do auta, taxíka alebo autobusu a ísť z domu von. Chcete to urobiť za búrlivého počasia alebo keď sú cesty zľadovatené?

Pre pohodlie je online hra jasným víťazom.

HRAJTE SVOJU VOĽBU

Kamenné kasína ponúkajú veľa automatov. Niektoré slovenské kasína majú tisíce automatov so stovkami rôznych titulov.

Ale akonáhle sa vydáte na výlet do kamenného kasína, musíte prehľadať poschodie a vyhľadať svoje obľúbené automaty. Niekedy, najmä ak je vaša obľúbená hra v malom počte, zistíte, že sa nemôžete usadiť. Ostatní si sadli za vaše obľúbené automaty a musíte si nájsť niečo iné. V online kasínach máte prístup k akejkoľvek hre, ktorú ponúka.

Nielen to. Nemusíte chodiť  a pozerať sa uličkami nahor a nadol, aby ste našli hry, ktoré sa vám skutočne páčia. Môžete len prechádzať výberom dostupných hier jediným dotykom obrazovky – veľké plus pre online hranie automatov.

Veční obľúbení

Aj v tých najväčších kasínach má rozloha svoje limity. Hra, ktorá produkuje výnosy pod priemerom, bude čoskoro vylúčená, aby sa vytvoril priestor pre niečo nové, čo by mohlo prilákať viac hráčov.

Hardvér, teda stroj, ktorý umožňuje hry pre hranie v kamennom kasíne, je drahý, takže si hra musí svoje miesto v kasíne zaslúžiť. Hardvér je možné opätovne použiť pre nový softvér a rôzne hry a kamenné kasína pravidelne cyklicky odstraňujú staré hry.

Ak ste si hru niekedy skutočne užili a zrazu ste zistili, že chýba v akcii, pretože ostatní nezdieľali vaše nadšenie, viete, aká veľká výhoda je pre hranie online.

ZHRNUTIE

V mnohých ohľadoch získajú hráči online vynikajúci komfort, pohodlie a nemusia zápasiť s ostatnými hráčmi o miesto v obľúbených hrách.

Niektoré technológie a najobľúbenejšie nové hry sú však k dispozícii iba v kamenných kasínach. Ak to, čo skutočne chcete, je 3D zobrazovanie a špeciálne efekty, potom ich nájdete v kamennom kasíne. Nie každý hráč má rovnaké preferencie.

Čo je lepšie, hrať online automaty alebo kamenné automaty? Môžete sa tiež opýtať, ktorá je lepšia, káva s mliekom alebo káva so smotanou. Obe sú skvelé, obe majú svojich fanúšikov a čo je lepšie, záleží na každom z nás.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...