Najlepšie kasína

Pandora

Autor: Appolo Games

Výhernosť (RTP): 94,4%

Téma automatu: automaty s mágiou a mytológiou

Valce: 5-valcové

Legenda Pandora

Podľa legendy Pandora, žena ktorej život vdýchol samotný Zeus, roztvorila skrinku s darmi od bohov. Práve Pandora inšpirovala autorov na vytvorenie výherného automatu Pandora, ktorý predviedli tento automat v plnej kráse. Jej krásu previedli do výherného automatu a jeho grafika a dizajn zaujme nejedného hráča, začiatočníka čo pokročilého.

Odlišné funkcie

Tak ako väčšina výherných automatov aj tento sa líši hlavne funkciami. Výherný automat Pandora sa však aj výrazne líši vzhľadom a grafikou, pretože ako všetci vieme Pandora bola nádherná žena a výrobcovi, teda Appolo Games, sa úžasne podarilo preniesť jej krásu do výherného automatu a opäť tak svojich priaznivcov nesklamali, práve naopak, automat sa teší veľkej sláve a obľúbenosti medzi hráčmi. Funkcie, ktoré zvyšujú úroveň automatu sú Pandora či Hefaista, ale aj mnoho ďalších. Aj napriek tomu, že funkcií nie je veľa, vynímajú sa svojou originalitou.

Wild Symbol v automate Pandora

Jeden z bonusov je typický Wild symbol, ktorý slúži ako žolík a môže sa náhodne zobraziť. Ďalším symbolom je Mystery symbol, ktorý slúži ako skrinka. Aj po jeho objavení sa na automate to nemusí znamenať, že tento symbol otvoríte. Na to je potrebný aj symbol kľúča na výhernej línií. Ak sa Vám podarí získať na výhernej línií kľúč aj Mystery symbol, môže hrať o skutočne vysoké výhry.

Hra je celkom svižná, ale ak chcete, môžete si ju ešte urýchliť pomocou funkcie automatického hrania. Pri Apollo výherných automatoch automatické točenie valcami zapínate trochu nezvyklo cez menu alebo podržaním tlačidla štart. Opätovným stlačením tohto tlačidla môžete hru začať hrať.

Zaujímavá grafika

Tento výherný automat je určite zaujímavý a svojou grafikou zaujme nejedného hráča. Určite odporúčame vyskúšať si hru na tomto výhernom automate hlavne pre vizuálny zážitok, na ktorý tak rýchlo nezabudnete. Navyše môžete pomocou špeciálnych funkcií a bonusov získať nemalé výhry a zvýšiť tak číslo v rodinnom rozpočte.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...