Najlepšie kasína

Pharaoh’s Secrets

Pharaoh’s Secrets od Playtech je nesmierne populárny výherný automat – hra s egyptskou tematikou. Môžete si ho tiež zahrať zadarmo na ľubovoľnej platforme, či už je to stolný počítač, notebook, mobilný telefón alebo tablet – rovno u nás, nižšie v tomto článku.

The Secrets Of The Pharaohs

Egyptskí faraóni boli vládcami starodávnej krajiny, jednej z prvých hlavných civilizácií na svete. Hroby faraónov boli ako nikto iný na zemi, často plné obrovských pokladov, ktoré im mali na druhej strane pomôcť. Tí, ktorí tieto hrobky objavili, si mysleli, že trafili do jackpotu! Mnoho ľudí, bohužiaľ, narazilo na prekliatie, najmä tím Howarda Cartera, ktorý v roku 1922 objavil Tutanchamónovu hrobku.

Dobrou správou pre vás je, že pri objavovaní faraónových tajomstiev z pohodlia domova nie je potrebné začať kopať v púštnej horúčave alebo si robiť starosti s kliatbami. Táto rozprávková hra vás vráti o 3000 rokov späť do čias starých Egypťanov, ale tiež o 100 rokov späť do zlatého veku preskúmavania.

Vzhľad hry

Táto žiarivo príťažlivá hra obsahuje sadu valcov pred žltou zamurovanou hrobkou. Symboly s nízkym skóre sú zložené z 9, 10, J, Q a K. Symboly s vyšším skóre sú tvorené okrídleným skarabom, okrídleným bohom, chodbou hrobky a Horovým okom. Dva symboly s najvyšším skóre sú pyramída a faraónova maska.

Pharaoh’s Secrets je päťvalcový, trojradový, 20-výplatný herný automat s tematikou starovekého Egypta od spoločnosti Playtech. Vydajte sa do srdca púšte, vyhľadajte stratené pohrebné miesta faraónov a uvidíte, či môžete odhaliť niečo z ich skrytého pokladu. Tento automat využíva funkciu XtraWin od spoločnosti Playtech, čo z neho robí vzrušujúcu hru pre hráčov s peniazmi aj pre tých, ktorí hľadajú hru s automatmi zadarmo. Pharaoh’s Secrets, je dostupný pre používateľov počítačov a mobilných zariadení či tabletov.

Staroveký Egypt’s Lost Royalty

Egyptskí faraóni verili, že sú bohovia. Ich náboženstvo im hovorilo, že pokiaľ ich telá zostanú neporušené a živí ľudia budú stále hovoriť ich mená, budú nesmrteľní. Za svojich vlád nahromadili veľké šťastie – ako nesmrteľní, prečo by chceli chcieť odovzdať svoj poklad ďalšej generácii? Títo mocní králi sa namiesto toho rozhodli pochovať spolu so svojím zlatom, ktoré po celé storočia inšpirovalo dobrodruhov útočiacich na hrobky. Teraz je rad na vás, aby ste sa pridali k ich radám a našli pre seba faraónov poklad!v

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...