Najlepšie kasína

Pick’em bonusy

Bonusy v štýle Pick’em sú atraktívnym prvkom hracích automatov už viac ako dve desaťročia. V Spojených štátoch amerických sa datujú od uvedenia programu Reel ‚Em In v roku 1997.

Dodávajú hrám interaktivitu tým, že sa hráči cítia súčasťou akcie. Na obrazovke si vyberáte ikony, ktoré zhromažďujú bonusové kredity, a vďaka tomu máte pocit, akoby ste svoj osud nejako ovládali.

Online automaty sú ideálne pre bonus Pick’em, rovnako ako offline automaty. Pokiaľ ide o to, ako vyhrať v automatoch, frekvencia bonusov a výber, ktorý urobíte, vedú k určeniu vašich výsledkov dlhú cestu. Je však táto kontrola nad osudom skutočná alebo ilúzia? To môže závisieť od konkrétností.

Ale ak hra iba udeľuje kredity, ktoré ste vyhrali, bez odhalenia čiastok skrytých inými ikonami, je možné, že váš bonus bol vopred určený a vaše možnosti boli iba pre parádu, skúsenosti a interaktívny dojem. Ako príklad hry, kde vaše voľby urobia rozdiel, sa pozrime na dlhoročnú obľúbenú hráčsku hru, Superjackpot party.

V bonuse pick’em hrá diskotéková hudba, keď vidíte obrazovku naplnenú animovanými, pohybujúcimi sa, rôzne farebnými darčekovými krabicami zabalenými v mašličkách.

V strede obrazovky je veľký obdĺžnik, kde partizáni tancujú na hudbu. Tento obdĺžnik je obklopený darčekovými krabicami – dva riadky po deviatich nad stredným obdĺžnikom, štyri riadky s dvoma políčkami naľavo od obdĺžnika a dva napravo, potom ešte jeden rad po deviatich v dolnej časti obrazovky.

Keď vyberiete darčekovú krabičku, zobrazí sa buď suma kreditu, multiplikátor, ktorý sa má použiť pri ďalšom výbere, ikona boom-a-pooper, kde získate bonus v rámci bonusu, ktorý sa hrá ako hra Whack-a-Mole, tanečná ikona, ktorá prináša ďalší bonus, pri ktorom sa zhromažďujú kredity, zatiaľ čo animovaná postava tancuje, kým si neroztrhne nohavice, alebo ikona pooperačného párty.

Stále vyberáte a vaše bonusové kredity stúpajú. Pooper ukončí kolo, aj keď potom budete mať možnosť vybrať si z piatich ikon strán, aby ste získali poslednú sumu kreditu. Možnosti generuje generátor náhodných čísel. Určuje, aké kreditné sumy alebo ikony sa skrývajú v jednotlivých darčekových krabičkách.

Ak vyberiete políčko, ktoré sa otvorí a odhalí 80 kreditov, vyhráte týchto 80 kreditov a vyberiete ich znova bez ohľadu na to, koľko ste už vyhrali. Ak v kolónke, ktorú vyberiete, je drak, potom vaše kolo končí. Nezáleží na tom, či je váš výber prvý alebo dvadsiaty, pooper to končí. Akonáhle vaše kolo skončí, otvoria sa všetky ostatné darčekové krabičky, ktoré ukazujú, čo by ste vyhrali, keby ste si ich vybrali.

Toto je dôležité. V automatoch s generátormi náhodných musí byť skutočne k dispozícii akákoľvek inzerovaná cena. Ak sa na obrazovke zobrazuje predtým neotvorená darčeková krabička na uloženie ceny v hodnote 1 000 kreditov, musí byť táto cena skutočne k dispozícii. Je nezákonné ukazovať vám túto cenu, ak by nemohla byť vyhraná.

Táto hra vám ukáže možnosti, ktoré boli nastavené predtým, ako ste si ich začali vyberať. Váš výber skutočne zmenil to, čo ste vyhrali a čo nie.

Čo ak vám stroj neukáže nepreskúmané možnosti? Potom je možné, že váš bonus bol vopred určený, pretože hra neinzeruje o ceny, ktoré by skutočne neboli k dispozícii.

Môžeme tu preskúmať aj príklad zo skutočného života. V dlhotrvajúcej hre s názvom Outback Jack vás tri bonusové symboly dostanú na mapu Austrálie. Terénne vozidlo ide na cestu k jednému zo šiestich smerovníkov. Každý smerovník nesie názov inej bonusovej udalosti a podľa toho, kde sa vozidlo zastaví, rozhodnite, ktorý bonus budete hrať.

Jednou z bonusových udalostí je pick’em s názvom Nippy Surf. Surferový frajer stojí uprostred troch možných dopravných prostriedkov na jazdu na vlnách: dva surfy a veľký ružový nafúknutý morský koník.

Vy si vyberiete jazdu surfistov. Ďalšie dva zmiznú a zatiaľ čo surfer chytí vlnu, zvyšujúce sa kredity sa zmenia zo žltej na červenú. Čím dlhšie surfuje, tým vyšší je meter a tým viac kreditov získate.

Akonáhle vlny privedú surfera späť na breh, získate uvedený počet kreditov. NIE JE vám ukázané, čo by ste vyhrali, keby ste si vybrali druhú dosku alebo morského koníka.

Neexistujú žiadne inzerované ceny okrem tej, ktorú ste vyhrali. V takom prípade je zákonné, aby bol váš bonus vopred určený a aby sa hra hrala naživo.

To je spodný riadok: Ak sa vám po kole zobrazia ceny, ktoré ste nevyhrali, váš výber určil váš bonus. Ak sa vám nezobrazuje to, čo ste nestihli, cena mohla byť vopred určená.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...