Najlepšie kasína

Pirate Adventures

Ak existuje niečo, čo sa ľuďom na pirátoch páči, je to ich dobrodružný život. Pirate Adventures je vzrušujúca online výherná hra vyvinutá spoločnosťou eGaming. Pokiaľ ide o grafiku, tento online výherný automat poskytne prístup k zábavným karikatúrnym ikonám na bielych valcoch a vzrušujúcou pirátskou loďou v pozadí.

Pirate Adventures je vybavený 5 valcami a 20 výhernými líniami. Delo, šesť hracích kariet v rôznych farbách, truhla s pokladom, pirátska loď a pirátsky kapitán – všetky tieto symboly fungujú v tomto výhernom automate ako štandardné symboly. Symbol lebky a kostí je divoký symbol. Wild symbol je symbol, ktorý sa počíta ako ktorýkoľvek zo štandardných symbolov, ktoré sme uviedli vyššie. Keď wild symbol poskladá výhernú líniu, výhra sa vynásobí dvoma. Hráči môžu tiež nájsť symbol bonusového kompasu. Vytočte tri z nich a aktivujete zábavnú minihru, v ktorej sa môžete zúčastniť námornej bitky.

Hrajte Pirte Adventures zadarmo!

Predtým, než sa rozhodnote do automatu vhodiť svoje finančné prostriedky, odporúčame vám vyskúšať si ho a zhodnotiť, či je tento automat pre vás správna voľba. Ak sa rozhodnete, že je, neváhajte sa registrovať cez tlačidlo nižšie do online kasína Tipsport a získajte zaujímavé bonusy či promoakcie!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...