Najlepšie kasína

Podvody MIT Blackjack Team

Americkí študenti si získali 4 milióny dolárov.

MIT Blackjack Team bol postrachom pre mnohé kasína. Nakoľko ho tvorili hráči, ktorí boli stále študentmi boli veľmi dobrý v matematike čo nevypovedá nič dobré pre majiteľov kasín. Po svojej slávnej ére vyhrávania MIT Blacjack Team rovnako zanikol, ako vznikol.

MIT Blackjack Team tvorili študenti Massachusetts Institute of Technology v USA. Títo žiaci sa rozhodli založiť tento tím, pretože vedeli, že všetci majú záľubu v matematike a hazardných hrách čo ich najviac spojovalo. Keďže počítanie kariet je v kasíne povolené, týmto študentom to padlo vhod a vedeli, že takto si môžu slušne privyrobiť. Každý z nich mal totiž v hlave výkonnú kalkulačku.

MIT Blackjakc Team získal milióny

MIT Blackjack Team si svoju celkovú výhru v hodnote cca 4 milióny dolárov nevyhrali v jednom kasíne, ale striedali ich viac. Počiatky MIT Black Teamu siahajú do začiatku osemdesiatych rokov 20. storočia, kedy sa nápad Billa Kaplana spojil s J.P. Massserom a spolu založili tento tím. Postupne sa im tím rozrastal.

Zákaz vstupu do herní

Kasínam sa samozrejme ich výherný plán nepáčil, a preto chceli ich činnosť prerušiť. Podľa pravidla, že kasíno vždy vyhrá to skončilo aj tentoraz. V jednej chvíli si už kasíno povedalo, že to takto ďalej nepôjde a poslali týchto študentov matematiky domov. V online kasíne totižto ich taktika nemohla fungovať.

Príliš známi hráči

Keďže kasína spolu komunikujú, hneď rozšírili fotky tvári študentov matematiky a to pre nich znamenalo koniec. Ocitli sa na čiernej listine všetkých kasín a poznal ich každý. Znamenalo to síce pre MIT Blackjack Teams zánik, ale určite to títo študenti neľutovali a odniesli si slušnú sumu.

Ak si chcete vyskúšať aj vy zahrať túto hru tak neváhajte a navštívte online kasíno kde môžete hrať proti živému krupiérovi v Live Casine. Pokiaľ Vás lákajú náročnejšie hry, môžete vyskúšať iné varianty online pokru.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...