Najlepšie kasína

Podvody na hracích automatoch – kreatívne metódy na výhru jackpotu

Hazardné hry sú miliardový priemysel, do ktorého tisíce ľudí investujú svoje peniaze. Podstatou hrania je motivovať ľudí na to, že hráč natrafí na život meniaci jackpot a tak nútia hráčov vsadiť svoje peniaze do online aj kamenného kasína. Hry si vyžadujú veľa šťastia, na ktoré mnohý nemajú dostatočnú trpezlivosti.

Čo sú Slot automaty ?

Poďme si povedať  trochu viac o automatoch, než sa presuniete na najobľúbenejšie spôsoby, ako natrafiť navijak hry. Majte na pamäti, že v tomto článku sa zameriavame na online výherné automaty, pretože – ako všetci vieme – to je oveľa jednoduchšie vyskúšať hacky na nich ako v kamenných predajňach.

Tieto konkrétne podvody boli navrhnuté s myšlienkou narušiť bezpečnosť stroja, obísť jeho protokol a manipulovať s tým, že si myslel, že jackpot bol legitímne strelený. Všetci vieme, že ak je to stroj, môže byť hacknutý, mal by mať určitý súbor zručností. Slots nie sú výnimkou, a majstri, ktorý chcú získať výhru, bez toho, aby ste vynakladali veľa peňazí, prišli s rôznymi spôsobmi, ako ich prasknúť a zbierať odmenu, aj keď je to – samozrejme – nezákonné.

Zoznam trikov na online automaty

Slot Automaty sú dôkazom ľudskej vynaliezavosti, najmä keď sú do toho zapojené peniaze. Od poškriabaných mincí, magnetov a drôtov, tu sú najpopulárnejšie:

  • Cheat Codes
  • The Yo-Yo Hack
  • Use of a Magnet
  • The Light Wand
  • The Piano Wire
  • The Monkey Paw

Cheat Codes

Cheat kód nastane, keď sa ľudia zodpovední za integritu hracích automatov rozhodnú prepnúť a manipulovať s vlastným automatom ? Opýtajte sa Ronalda Dala Harrisa a povie vám. Späť v 90. rokoch pracoval pre riadiacu dosku Nevada Gaming a bol zodpovedná za monitorovanie a upevnenie softvéru na Slote. Jedného dňa sa rozhodol začať využívať svoje vedomosti o jeho vlastných výtvoroch.

The Yo-yo Hack

Yo-yo slot hack je ten, ktorý by určite nefungoval na moderných ovocných strojoch. Avšak, to fungovalo pred niekoľkými rokmi. Nedokáže to tak veľa hracích strojov, ktorý by vám okamžite udelil lackpot. Ako to funguje: predtým, ako uložíte svoju mincu, kravatu uviažete na tenký ale silný reťazec okolo nej. Akonáhle ho vložíte do slotu a zaregistruje ho, vytiahnite ho späť a znova ho vložte. Môžete to urobiť, kým sa váš reťazec rozbije, alebo sa nudíte, alebo ste prichytený, alebo naopak vyhráte. Pro Tip, ktorý by ste nemali nasledovať: Je možné ho vyskúšať na predajnom automate, pretože je to rovnaký princíp.

Use of a Magnet

S vývojom technológií sa online automaty získali svoju obľubu. Taký osud zasiahol hlavne magnetický hack kvôli softvéru v moderných hracích strojoch, ktoré nie sú magnetické. Avšak, ak narazíte na starý automat v kasíne, môže to veľmi dobre fungovať. Všetko, čo tu potrebujete, je magnet, dostatočne silný, aby zastavil spinning disky z vonkajšej strany štrbiny v presnom momente, keď vidíte, že víťazná kombinácia sa zarovnáva. Je to riskantné, ale pekne odmenené.

The light Wand

The light Wand je výmyslom Tommiho Glenn Carmichaela. Je to osoba, ktorá vedela, ako manipulovať so strojom a používať správne nástroje na získanie jeho výhody. To, čo urobil, je vytvorenie zariadenia – svetelný prútik – to oslepí optický senzor hracieho automatu.

The Piano Wire

Ďalší z koncových podvádzaní si vyžadujel trochu viac práce a nemožno ho ľahko aplikovať nováčikmi . Ako naznačuje jeho meno, vyžaduje, aby ste boli držiteľmi klavírnych vodičov. Čo musíte urobiť, je vŕtať dieru v mechanickom automate blízko jej ozubenia. Potom sa 20-palcový dlhý drôt vloží cez otvor s cieľom manipulovať s slotovými kolesami a ozubenými kolesami.

The Monkey Paw Hack

Monkey Paw je ďalší z podvodov na online hracom automate, ktoré vynašiel geniálny hacker Tommy Glenn Carmichael. Je to naozaj dosť jednoduché. Všetko, čo potrebujete, sú dve veci: gitarová struna a kovová tyč. Zviažte ich dokopy, pretiahnite otvorom štrbiny a získate „opičiu labku“.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...