Najlepšie kasína

Poker a charita

Na prvý pohľad dve diametrálne odlišné veci, no poker a charita majú toho spoločného viac ako sa na prvý pohľad môže zdať. Mnohí si ani nevedia predstaviť, čo by mohli tieto veci robiť dohromady. Poker je predsa istým druhom hazardu, zábavy, napätia a prináša so sebou isté vzrušenie z hry. Charita má Ďaleko iné ciele a poslanie. V istom zmysle  sa poker a charita dopĺňajú a rozumejú si. Keď sa spoja, ide im o dobrú vec.

 

Poker sa hrá len tak pre zábavu s priateľmi, v online kasíne alebo sa priamo zúčastniť nejakého pokrového turnaja. Skrátka, pri tejto hre ide vždy o peniaze. No keď sa poker spojí s charitou jedná sa o peniaze venované dobrej veci. Charite sa peniaze vždy zídu a kde inde sa dá rýchlo získať veľký obnos peňazí ako na pokrovom turnaji.

Poker a charita spolu zarábajú na dobrú vec

 

Pokerový turnaj na pomoc Afrike, na podporu výskumu Parkinsonovej choroby alebo pre ťažko chorých ľudí. To je len pár konkrétnych pokerových turnajov, ktorých výťažok prispel na dobrú vec. V takýchto príkladoch má spojenie poker a charita zmysel.

Pri hrách a turnajoch ako je Charita Series of Poker hráči zarábajú na dobrú vec a treba zmieniť, že zarábajú nemalé sumy. Celková konečná suma môže presiahnuť aj výšku cez 200 tisíc dolárov.

Toto nezvyčajné spojenie, poker a charita, lákajú aj mnohé celebrity

 

Napríklad herec Matt Damon, sám ako skvelý hráč pokru, sa zaujíma o poker a charitu a aktívne prispieva k podobným akciám. Evander Holyfield, Salma Hayek a iné známe osobnosti dodávajú v takýchto turnajoch patričný lesk, aj preto je o účasť veľký záujem.

Nikto si neodnesie ani cent

 

Takéto turnaje majú striktne určené pravidlá. Všetci hráči hrajú rovnako ako vždy, aj pravidlá sú nezmenené, jediný rozdiel je iba vo výhre. Celý výťažok z turnaja putuje na charitu, na vopred určenú prospešnú vec.

Ak sa chcete dozvedieť viac o online kasínach, zaujímavosti zo sveta hazardných hier a zabaviť sa, navštívte našu stránku tu.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...