Najlepšie kasína

Poker podvodníci v Ostrave.

Trikom s gombíkom si zarobili 111.000 CZK!

Štyria zahraniční cudzinci sa snažili trikom s gombíkom vyhrať nemalú sumu v kasíne v Ostrave. Poker podvodníci v Ostrave si pekne privyrobili. Nechýbalo veľa a kasíno by prišlo o veľký obnos peňazí kvôli podvodníkom. Nakoniec, ale vyšla pravda najavo a cudzinci nielenže odchádzali naprázdno, ale aj v rukách polície.

Táto partička štyroch cudzincov sa ubytovala oproti nemenovanému kasínu v Ostrave v hoteli a na pomoc pri ich podvode si vzali kameru, na ktorej stál celý ich podvod. Trik so skrytou kamerou im nejakú dobu vychádzal, ale okradnúť kasíno sa im nepodarilo.

Na kasíno s kamerou v gombíku

Princíp ich triku bol vcelku jednoduchý a mysleli si že ich nemajú šancu prichytiť. Ich trik spočíval v tom, že jeden z cudzincov, ten ktorý išiel do kasína hrať, mal v gombíku skrytú kameru a v uchu bezdrôtové slúchadlo. Ďalší kasíno len monitoroval a taktiež mal v uchu bezdrôtové slúchadlo na odposluch. Zvyšní dvaja cudzinci mali svoju úlohu plniť v hoteli oproti kasínu. Na notebooku sledovali cez skrytú kameru karty, ktoré mal ich spolupáchateľ v ruke, ale aj tie, ktoré krupierka rozdala. Teraz už mali títo štyria cudzinci ideálne podmienky na ľahko získané peniaze.

Za dve hodiny 111 tisíc korún

Hráč ktorý hral dostával do ucha inštrukcie čo má robiť a aký má byť jeho ďalší ťah. Pre krupierku bolo priam nemožné si všimnúť nejaký podvod alebo porušovanie pravidiel hry pokru. Už po dvoch hodinách mladík obral kasíno o 111 tisíc korún ale vďaka profesionálnemu prístupu manažéra herne im tento trik nevyšiel.

Manažér sa oklamať nenechal

Manažér herne si všimol divné správanie hráča, ktorý sa nelegálne chystal obrať kasíno o nemalé sumy peňazí. Následne zavolal políciu a tá objavila v hoteli oproti ďalších dvoch cudzincov, falošné pasy a 500 tisíc korún v hotovosti. Aj napriek prefíkanosti týchto mužov sa im uniknúť nepodarilo.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...