Najlepšie kasína

Puppet Show

Recenzia online casino hry Puppet Show: 9/10

Šanca na výhru 8/10: automat s výplatnosťou 94,9 %

Dojem, hudba a vzhľad 9/10: symboly v podobe animovaných drevených bábok sú skvelým motívom

Zábavnosť 10/10: baviť vás bude dopĺňanie výherných symbolov novými a bonusy ako Mystery hra a free spiny

Obľúbený bábkový Kajot automat

Herné automaty od kajotu sú veľmi obľúbené medzi hráčmi. Dôvodom môžu byť veľmi kvalitné grafické spracovania, témy automatu, ale aj hojnosť bonusových funkcií. Presne takým je aj herný automat Puppet Show.

Očarí vás téma tohoto automatu, na vlacoch sa objavia drevené vyrezávané bábiky a každá bábika predstavuje inú výplatnú hodnotu. Ak na automate nehráte, všimnite si, ako sa bábky začnú mrviť a čakajú na vašu hru. Ak ich vytočíte do výhernej línie, bábky sa rozhýbu a ukážu sa, že sú výherné. Spracovanie tohoto automatu hodnotíme veľmi kladne.

Automat Puppet Show ponúka 5 valcov a až 243 výherných línií, vďaka čomu je spôsobov na získanie výhry naozaj veľké množstvo. Puppet Show ponúka veľké množstvo bonusových funkcií, ktoré si bližšie rozoberieme ďalej v článku.

Prepadávanie symbolov a respin s násobiteľom

Najzákladnejšou špeciálnou funkciou, ktorú Puppet Show má, je nahradzovanie symbolo novými. V praxi je to tak, že ak nájdete symboly na výhernej línii, výhra za ne sa vám priráta a symboly sa prepadnú dole pod automat a nahradia ho línie nad nimi. Teda do výhernej línie sa prepadnú nové symboly, jedná sa o akýsi respin, ktorý funguje aj na iných automatoch, ak sa vám podarí získať rovnaké symboly aj na respine, tak sa zvýši multiplikátor vašej celkovej výhry, to sa môže vyšplhať až na hodnotu x5!

Wild symbol

Kajot a wild symbol sú jedna a tá istá známa. Wild symbol zastúpi akýkoľvek iný symbol a pomôže vám tak dotvoriť výhernú líniu.

Mystery symbol a okamžitá výhra

Scatter symboly nájdete v Puppet Show rovno dva. Prvým takýmto symbolom je mystery symbol. Ten sa objaví kdekoľvek, avšak na získanie bonusu budete potrebovať aspoň tri, no nemusia byť v jednej výhernej línii. Ak sa vám ich podarí nájsť 3, 4 a lebo 5, dostanete na výber z 3 možností. Každá z nich predstavuje jednu z okamžitých výhier a je len na vás, ktorú si vyberiete.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...