Najlepšie kasína

Ring of Fire XL

Kajot Gaming tentoraz prináša hráčom horúcu zábavu v podobe satanisticky dobrej a jednoduchej video automatovej hry, ktorá dúfa, že bude konkurovať modernejším titulom ako Devils Delight od NetEnt.

Ring of Fire XL, je založený na téme Diabol a peklo. V tomto rozžeravenom vesmíre sa točia klasické symboly výherných automatov a je len na vás a vašom šťastí, aby ste ich zoradili tak, aby spúšťali diabolsky vysoké peňažné odmeny. Ak teda máte odvahu zvládnuť to a nebojíte sa podniknúť výlet do podsvetia, prečítajte si našu celú recenziu Ring of Fire XL a dozviete sa viac o hre.

Horiaci horúci vesmír

Vzhľadom na to, že Ring of Fire XL je zasadený do pekla, nemalo by byť prekvapením, že oheň a plamene sú v hernom vesmíre všadeprítomné.

Toto je povedané, grafika hry nie je úplne špičková. Pozadie základnej hry je jednotne červený odtieň a okolo obrazovky sa pri prezeraní výplatnej tabuľky objaví niekoľko plameňov – spolu so sexi ženským démonom.

Zvukové efekty sú tiež dosť klasické a k hre nie je žiadna zvláštna hudba na pozadí. Stručne povedané, Ring of Fire XL je zábavná hra so základnou a neprekvapujúcou atmosférou. Prejdime k samotnej hre a dozvieme sa viac o tajomstvách hry.

Prvý kruh pekla

Ring of Fire XL sa môže odohrávať na Diablovom dvore, jednoduchá a jednoduchá hra je hráčskym rajom. Nie je potrebné mať dlhoročné skúsenosti s hraním herných automatov, začiatočníci si prídu na svoje aj v krátkom čase.

Hra obsahuje päť valcov, každý s tromi symbolmi, a celkovo päť pevných výherných línií. Počet aktivovaných výplatných línií nemôžete zmeniť, ale prepínače (+) a (-) umiestnené v dolnej časti obrazovky hry vám umožnia upraviť veľkosť vašej stávky na líniu. Zvýšte svoju stávku, aby ste maximalizovali svoje potenciálne výhry, ktoré závisia aj od typu symbolov, ktoré počas hry padajú do radu.

Kliknutím na tlačidlo Štart spustíte hru a možno sa valce zastavia na správnej pozícii, aby ste zbohatli. Po každej výhre sa automaticky spustí minihra, ktorá vám dá šancu ešte raz zdvojnásobiť vašu odmenu. Odhadnite farbu karty, aby ste vyhrali, ale nezabudnite, že nesprávna odpoveď vašu cenu stratí a v okamihu vás vráti späť do základnej hry. Môžete tiež vyskúšať režim Auto Start, aby ste preskočili nastavenia a nechali hru valiť sa na autopilota tak dlho, ako chcete.

Klasické symboly

Ring of Fire XL obsahuje väčšinou základné symboly na valcoch výherných automatov, ktoré už väčšina hráčov pozná.

Symboly s nízkym príjmom sú napríklad populárne symboly kariet od čísla 9 po eso. Na valcoch sú mimoriadne časté, čo môže nejako kompenzovať ich nízke výplaty.

Pre väčšie víťazstvo majte oči otvorené pre ďalšie ovocné ikony Ring of Fire XL. Citróny, čerešne, vodové melóny a slivky, všetky majú oveľa väčšiu hodnotu. Zoznam ešte nie je na konci, vzhľadom na to, že Ring of Fire XL má pred sebou ešte niekoľko prekvapení.

Špeciálne ikony

Sám Diabol slúži ako divoká karta Ring of Fire XL. To znamená jednoducho, kedykoľvek sa objaví na valcoch, nahradí akýkoľvek iný základný symbol, aby vytvoril novú výhernú kombináciu. Kombinácie Devils na aktivovaných výherných líniách sú tiež najprínosnejšou z celej hry.

Hra Logo je Scatter a s dvoma alebo viacerými z nich, ktoré sa objavia kdekoľvek na valcoch, prinesú nielen extra finančnú odmenu, ale aj šancu zahrať si mini hru, v ktorej vyhráte Multiplikátory a ešte viac peňazí.

Prsteň

Ring of Fire XL začína ako originálna výherná hra s témou Devil and Hellfire, ktorá na trhu nie je až taká častá. V každom prípade je to vítaný nádych čerstvého vzduchu.

Hra však zaostáva za originalitou hrateľnosti a bonusmi. Čo však neznamená, že hranie hry Ring of Fire XL nie je zábavné ani prínosné, ale jednoducho jej chýba originalita a zmysel pre inovácie, ktoré hráči mohli na začiatku očakávať. Najlepším spôsobom, ako si vytvoriť svoj vlastný názor, je vyskúšať hru, pretože je k dispozícii ako automat na hranie zdarma, na ktorý máte všetky dôvody.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...