Najlepšie kasína

Roulette Diamonds

Ruleta je jedna z najznámejších hier online kasín, práve preto sú na ňu stanovené vysoké štandardy a je len veľmi ťažké ich dosiahnuť. Vylepšeniam sa najčastejšie dostáva po grafickej a zvukovej stránke. Hracie funkcie sa veľmi často nemenia, keďže ruleta má svoje pevne stanovené pravidlá. Online kasína majú za úlohu sa čo najviac priblížiť hre v skutočnom kasíne, čomu nahráva ďalší fakt, že hrať môžete kdekoľvek a kedykoľvek. Roulette Diamonds je výborná responzívna ruleta, ktorú si môžete zahrať ako na svojom tablete, tak aj na svojom telefóne. Poteší vás šikovný dizajn a pre tých skúsených hráčov je tu aj Roulette Diamonds VIP, ktorá púšťa limity stávok ešte vyššie.

Roulette Diamonds je ruleta, ktorá obsahuje všetko, čo ruleta obsahovať má. Univerzálnej rulete od spoločnosti EASIT nie je v podstate čo vytknúť. Je to klasická ruleta, ktorá podlieha štandardným európskym pravidlám. Dominanciou na hracej poloche je, pochopiteľne, točiaca sa ruleta. Vaše žetóny nájdete pod hracím kolesom. V pravej časti obrazovky sa nachádza racetrack, ktorý rozširuje možnosti stávok pre hráčov. Vsadiť si tak môžete na Voisins, Tiers a Orphelins. Ovládacími prvkami sú 4 dominantné tlačidlá Roztoč, Zmaž, Späť a Dvakrát. Na stávku používate 4 rôzne druhy žetónov v hodnotách od 0,50, 1, 5 a 20.

Nechýbajú stávky expertného režimu

Poriadneho fanúšika rulety poteší, ak si môže zvoliť rozšírené stávky ako Red Splits, Black Splits, Orphelin Plein, Finale en Plein, či Finale. Otvoriť tieto funkcie môžete tak, že v ľavej spodnej časti obrazovky aktivujete rozšírený expertný režim. Okrem takýchto bonusových stávok je tu aj možnosť uloženia si stávok, takýmto spôsobom si môžete uložiť až 6 hracích šablón vašich stávok. Skvelou správou je, že ak v Roulette Diamonds padne 0 a vaše stávky sú nevýherné, tak sa vám vždy vyplatí polovica vašej stávky.

Skvelou správou je, že Roulette Diamonds ponúka možnosť zvoliť si jazyk Anglický či Slovenský. Ak sa radi „hrabete“ v číslach, potom budú štatistiky posledných vytočených čísel na rulete presne pre vás, kliknite vľavo hore na ikonku grafu a zobrazia sa vám posledné čisla vrátane ich úspešnosti. Čo by sme mohli povedať ako nedostatok tejto rulety je možnosť rýchleho dotočenia kolesa, hra by sa tak zrýchlila, čo by možno niektorí hráči ocenili. Ak by ste sa radi pozreli na ruletu bližšie, tak online hrací automat Roulette Diamonds môže splniť vaše očakávania, neváhajte si túto ruletu vyskúšať aj u nás.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...