Najlepšie kasína

Roulette Platinum VIP

Roulette Platinum VIP je populárna kasínová hra, ktorá patrí medzi rulety európskeho typu. Na svedomí ju majú vývojári od spoločnosti Easit, ktorí sa so spracovaním hry naozaj poriadne vyhrali. Hra je určená pre veľkých hráčov. Minimálna stávka na jedno kolo je totiž 50 € a maximálna 5000 €. 

Roulette Platinum VIP je VIP verziou rulety Eoulette Platinum, o ktorej sme si písali v samostatnom článku. Aj táto ruleta patrí, pochopiteľne, pod krídla spoločnosti EASIT, ktorá hre dodala krásne vizuálne spracovanie. VIP verzia je symbolická tým, že je pre fakt veľkých hráčov, pretože minimálna stávka začína na sume 50€ a maximálne stávka končí na 5000€ za jedno kolo.

Výhry na Roulette Platinum VIP

Roulette Platinum VIP obsahuje štandradne na ruletovom kolese iba jednu nulu, vďaka čomu je veľmi populárna. Šance na výhru sú vysoké, naopak, tie na strane kasína sú iba na úrovni 2,7%. Rovnako, ako aj pri hre Roulette Platinum, tak aj Roulette Platinum VIP je vizuálne neštandardná, pretože celá hracia plocha je postavená ako pohľad zhora, teda 2D. Je to neštandard, keďže väčšina takýchto ruliet ponúka 3D vizuál. Neberte to tak, že to krizitujeme, práve naopak, nová perspektíva ponúka zaujímavú hru.

Rozdiel medzi Roulette Platinum a jej VIP verziou je vo výškach stávok. Roulette Platinum ponúka najnižšiu výšku stávky 0,50€, VIP verzia stanovuje minimum na 50€. Stávky uzatvárate štandarde, vyberiete si žetón s nejakou sumou a umiestnite ju na číslo, dvojčíslie, uličku, rad, stĺpec, či farbu. Super funkciou, ktorú máme veľmi radi, je možnosť urýchliť dotočenie ruletového kolesa. Točenie urýchlite, ak opäť kliknete na tlačidlo štart a výsledok sa dostaví okamžite.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...