Najlepšie kasína

Roulette Ultimate VIP

Roulette Ultimate VIP

Našim čitateľom sú už verzie VIP dobre známe. Pre tých, čo sú u nás noví alebo nevedia, čo verzie VIP u automatov znamenajú, tak čítajte ďalej. Základná hrá Roulette Ultimate je krásna po grafickej a rýchla po softvérovej stránke. Rozdiel medzi Roulette Ultimate a VIP verziou je vo výške minimálnych a maximálnych stávok. V maximálnej stávke je to obrovský rozdiel, pretože v základnej verzii je to 50€, avšak vo VIP verzii je to závratných 5000€.

Pohodlie pri hre nadovšetko

Hra pochádza z dielne softvérovej spoločnosti EASIT. Tí mysleli na to, aby bol hráč v čo najväčšom pohodlí. V hre nájdete tzv. „rozšírený mód“, ktorý vám uľahčí možnosť vkladov. V kategórii „špeciálne“ nájdete viacero možných herných variantov, ako napríkald Red Splits (všetky dvojice červených čísel so vzájomnou hranicou), Black Splits (všetky dvojice čiernych čísel so vzájomnou hranicou), Finale en Plein X (čísla, ktoré končia číslom uvedeným v názve), takýchto herných variantov nájdete množstvo, treba sa do tejto kategórie pozrieť a prejsť si všetky.

Na hracej ploche nájdete aj „racetrack“, ktorý zobrazuje usporiadanie jednotlivých čísel na kolese. Po odkliknutí zobrazenia štatistík nájdete dôležité informácie o doterajšom hraní, kde uvidíte percentuálne vyjadranie pomeru červenej a čiernej, či párnych a nepárnych čísle. Rovnako tak, vidíte aj TOP posledné čísla. Veľká výhoda Roulette Ultimate VIP je možnosť uložiť si svoju hraciu plochu s položenými stávkami, to dokonca až 6x. Postavíte svoje stávky na hraccej ploche a v rozšírenom móde kliknete na „obľúbené“ a následne zakliknete „uložiť hraciu plochu“..

Zatočiť VIP ruletou môžete aj zadarmo

Za našu redakciu nášho portálu vieme povedať, že by ste si takýto typ rulety mali určite skvelý typ rulety, avšak treba zvážiť fakt, že či je VIP verzia tá pravá pre vás. Ak si nie ste istí, vyskúšajte si Roulette Ultimate VIP zadarmo a rozhodnite sa bez rizika!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...