Najlepšie kasína

Roulette Ultimate

Hra Roulette Ultimate je ruleta ako ju dobre poznáme, sedieť pri takejto rulete znamená, že sa celý svet naokolo vypne a vy sa budete sústrediť iba na ruletu. Bude tomu tak aj v online kasíne?

Každý poriadny hráč kasína si z času na čas zasadne za ruletu a pripomenie si staré časy v kasínach. Slovenské online herné kasína ponúkajú množstvo ruliet, o to ťažšie je vybrať si, ktorá je tá správna. Ak ste rohodnutí pre európsku ruletu s príjemným grafickým spracovaním, bez žiadnych zbytočných bonusových funkcií, tak je Roulette Ultimate jedna z vašich možností.

Grafické spracovanie

Ruleta má pevne stanovené prvky, ktoré majú svoje farby, spracovanie, a preto nie je možné experimentovať. Aby to bola ruleta, musá byť na stole ruletové koleso, plocha pre stávky a nesmie chýbať ani priestor na žetóny, prípadne sa tam zmestí racetrack. Na konte spoločnosti EASIT sa už niekoľko výborných ruliet nachádza, preto je Roulette Ultimate iba utvrdením toho, že EASIT je v tvorbe ruliet doma. Vizuál pôsobí extrémne realisticky, čo veľmi oceňujeme.

Rozloženie obrazovky je viac-menej štandardné, teda nepoteší, ani neurazí. Stôl je rozložený šikmo, koleso nájdete vľavo v hornom rohu obrazovky. Vkladanie stávok je pohodlné a dostatočne veľké, rovnako tak aj gulička je dostatočne veľká, aby sa na rulete vizuálne nestrácala. Racetrack je na stole uložený skvelo, dostať sa k nemu dá bez ďalšieho klikania.

Ako aj pri ďalších ruletách pri EASIT je možné prestaviť si farbu plátna, zvoliť si jazyk či vypnúť zvukové efekty alebo hudbu. Hudba je príjemná, avšak pri rulete sa môže stať, že pri nej budete sedieť dlhšie, potom už tá hudba lezie trochu na nervy, preto oceňujeme možnosť jej vypnutia.

Vizuál je veľmi príjemný, možno jediná výtka by mohla smerovať na trochu pomalšie animácie, ktoré hru poriadne spomaľujú. Nie je to nič strašné, ale predsa nemôžeme iba chváliť .

Záverečné hodnotenie

Roulette Ultimate je skvelou jednoduchou ruletou, ktorá nemá čo pokaziť, naopak, poteší príjemným grafickým spracovaním. Veľká škoda je, že Roulette Ultimate nie je optimalizovaná pre mobilné zariadenia, čo je v dnešnej dobe veľká škoda. Ak by ste si ju chceli vyskúšať zadarmo a bez rizika, tak urobiť tak môžete na našom webe, pod týmto článkom.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...