Najlepšie kasína

Rôzne typy kasínových bonusov

Jedna vec, ktorá znepokojuje mnohých športových stávkarov, je riziko straty peňazí. Nie je však možné vyhnúť sa strate peňazí pri hazardných hrách. Dôležité je znížiť toto riziko. Ako nový stávkujúci môžete používať bonusy na zníženie rizika, keď sa naučíte tipovať. Bonusy posilnia vaše výhry, aj keď sa naučíte, ako sa stať efektívnym stávkarom. Existujú rôzne stávky platné za rôznych okolností. Pri výbere kasína je dôležité hľadať najlepší vkladový bonus. Tu sú rôzne bonusy v kasíne, ktoré by ste mali vedieť.

Uvítací bonus

Tento druh bonusu je známy aj ako bonus za registráciu, bonus pri prvom vklade alebo bonus pre nového hráča. Získate to, keď sa stanete novým členom v kasíne. Uvítacie bonusy môžu byť priamym zvýšením vašej stávky alebo vám umožnia hrať konkrétny počet hier. Príklad uvítacieho bonusu môže byť: 100% + 500 zatočení zadarmo. Kasíno vyrovná váš prvý vklad a tiež získate 500 bezplatných spinov.

Roztočenia zadarmo sa nazývajú aj free spiny alebo točenia navyše. Tieto zatočenia je možné hrať v online automatoch. Free spiny mávajú spravidla nižšie požiadavky na stávky než uvítacie bonusy v hotovosti. Niektoré kasína vám poskytnú aj bezplatné zatočenia pri druhom a treťom vklade.

Uvítacie bonusy môžu byť od 50% do 500%. Mali by ste si dať pozor na veľmi vysoké uvítacie bonusy, pretože prichádzajú s veľmi obmedzujúcimi podmienkami. Uvítací bonus je veľmi nápomocný pri testovaní nového kasína alebo pri učení sa novej hry.

Bonus spôsobu platby

Rôzne spôsoby platby majú rôzne transakčné náklady. Kasína preferujú spôsoby platby, ktoré ponúkajú cenové výhody, pretože to znamená nižšie režijné náklady a vyššie marže. Zákazníkom ponúkajú stimuly k vkladom pomocou týchto výhodných metód. Kasíno napríklad môže ponúknuť 15% z vášho vkladu ako bonus pri vklade v bitcoine.

Žiadny vkladový bonus

Tento typ bonusu je jedinečný, pretože vám umožňuje hrať bez rizika zo svojich peňazí. To znamená, že môžete hrať bez peňazí a bez rizika vyhrať skutočné peniaze. Kasíno často obmedzí hry, ktoré môžete hrať, bez bonusu bez vkladu. Hry, ktoré majú pre kasíno nízke výhody, napríklad blackjack, zvyčajne na tento bonus nemajú nárok. Kasína budú mať tiež vysoké požiadavky na stávky, pretože sa pokúšajú držať svoje peniaze.

Bonus za opätovné vklady

Tieto bonusy sú známe aj ako vernostné bonusy. Kasíno vás odmení za vašu vernosť. Určité percento zo svojho vkladu získate ako bonus. Vklad do kasína môže tiež platiť, ak vkladáte v konkrétne dni, napríklad v utorok. Mnoho kasín sa zameriava aj na mesačné výdavky, aby odmenilo zákazníkov v závislosti od úrovne stávok. Za aktívny pobyt získate mesačný bonus.

VIP / High Roller bonusy

Kasína milujú zákazníkov s vysokými výdavkami a ponúkajú im štedré výhody a stimuly, aby zostali aktívni. Na veľkého hráča nemusí zapôsobiť bonus 20% za vklad, ale zaujímala by ho vstupenka na pokrový turnaj. VIP zákazníci dostanú asistenta osobnej starostlivosti, ktorý sa postará o ich potreby. Tieto výhody získate v balíku na mieru v závislosti od vašich herných návykov.

Bonus za odporúčanie

Kasíno vás odmení za to, že svojich priateľov predstavíte ako nových zákazníkov. Tento bonus sa niekedy nazýva bonus za odporúčanie priateľa. Bonus môže byť v pevnej sume, napríklad 20 € za každé odporúčanie alebo percento z vkladu za odporúčanie. Bonusy za odporúčanie zvyčajne prichádzajú s podmienkami, že vaše odporúčania minú predtým, ako získate províziu, určité množstvo peňazí.

 

Stávkové požiadavky na bonusy

Na bonus by ste sa vždy mali pozrieť na požiadavky na stávky. Toto sú zmluvné podmienky, ktoré platia predtým, ako získate bonus v hotovosti. Niektoré kasína tieto obmedzenia nemajú, zatiaľ čo v iných budete musieť hrať až 50 -krát, kým bonus vyberiete. Pred uskutočnením vkladu je dôležité, aby ste si preštudovali požiadavky na stávky. Vyššie bonusy spravidla vyžadujú vyššie požiadavky na stávky.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...