Najlepšie kasína

Ruleta a John Wayne

Možno Vás toto spojenie prekvapilo, ale aj napriek tomu meno ruleta a John Wayne má niečo spoločné s hazardom. Aj napriek svojej veľmi úspešnej kariére herca vo svojom súkromnom živote si rád našiel čas na ruletu, poker a možno aj iné hazardné hry.

Jeho obľúbenou a samozrejme aj najviac hranou hazardnou horu bola ruleta. Keďže John Wayne chcel mať všetko pod kontrolou vymyslel nový herný systém. Jeho nový herný systém je veľmi jednoduchý a je používaný dodnes. Ako tento systém Johna Wayna vlastne funguje?

Ruletu a John Wayne pre každého

Svojím novým systémom umožňuje John Wayne hrať ruletu každému. Jeho systém je jednoduchý a každému dáva slušnú šancu. Taktiež faktom je, že ruleta je jedna z najpopulárnejších hier pre všetky kasína. Poďme si teda vysvetliť systém Johna Wayna. Jeden token dajte na 2 čísla, ktoré si zvolíte zo stredného stĺpca plátna. Ruleta a John Wayne idú dokopy. Následne dáte jeden žetón do rohov oboch čísel. Takto potom bude 18 čísel pokrytých desiatimi žetónmi. Toto Vám dáva možnosť v rulete byť úspešným.

Ruleta a Johnn Wayne, máte šancu

Slušnú šancu určite poskytujú ruleta a John Wayne. Rozhodnutie je však vždy na Vás, pretože sú to práve vaše peniaze ktoré vsádzate. Vo forme jedného token sa z 18 čísel vždy stratí osem. Následne sa nám z ostávajúcich desať čísel objavuje zisk 8 až 62 žetónov, ktoré závisia na šťastí aké číslo nám ruleta vygeneruje. To svedčí o inteligencii herca Johna Wayna, ktorý bol nie len vynikajúcim hercom ale veľmi dobre sa vyznal aj v pravidlách hazardných hier čo nie je úplne jednoduché.

Jednoduchý a obľúbený systém

Ruleta môže byť  na druhej strane veľmi zdarná a preto netreba strácať hlavu ale ísť na všetko rozumne. Veľmi jednoduchý a preto aj populárny systém John Wayne, ako sa zvyčajne nazýva, je súčasťou tejto hry. To neznamená, že by sme tieto hry nemali hrať, práve naopak. Hrajte ale s rozumom.

Vyskúšajte si automaty zadarmo!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...