Najlepšie kasína

Ruleta podľa Jamesa Bonda

Keď ľudia premýšľajú o kasínach, zvyčajne im napadne ikonická ruleta. Táto jednoduchá, no vzrušujúca stolová hra je taká populárna, že debutovala aj na striebornom plátne. Ako sa ukázalo, James Bond, šikovný tajný agent z filmovej série 007, je vášnivým hráčom kasína.

So šťastím a stratégiou na svojej strane James Bond len zriedka prehrá stávku v kasínových hrách, ako je to znázornené v jeho mnohých filmových častiach, kde ho vidno hrať baccarat a príležitostne aj ruletu a poker. Získajte šancu hrať ako samotný renomovaný agent 007, keď použijete túto ruletovú stratégiu vo svojej vlastnej hre!

Ako funguje ruletová stratégia Jamesa Bonda?

Najmä ruletová stratégia Jamesa Bonda je ľahko pochopiteľná a môže zvýšiť vaše šance na výhru. V tejto stratégii budú vaše stávky rozdelené rovnomerne na 20 rôznych stávok. Vďaka tomu sú vaše šance na výhru vyššie, pretože vaše stávky pokrývajú všetky čísla na rulete okrem 1-12.

Najprv musíte staviť na 14 vonkajších stávok. Sú na číslach 19-36. Päť vnútorných stávok bude na čísla 13-18, zatiaľ čo posledná stávka bude na nulové vrecko.

Cieľom tejto stratégie je poskytnúť vám väčšiu šancu na dlhodobé zisky stávkovaním na niekoľko výsledkov.

Umiestnite svoje stávky

Ako už bolo spomenuté, budete musieť rozdeliť svoje prostriedky do 3 rôznych sekcií. Ak máte 200 €, vložte 140 € na vonkajšie čísla 19-36, 50 € na vnútorné čísla 13-18 a 10 € na nulu. Hodnota vašich stávok závisí od toho, koľko ste ochotní zaplatiť, ale nezabudnite ich rozdeliť rovnomerne. Čím vyššie sú vaše stávky, tým väčšie budú výplaty, ak vyhráte.

Sledujte svoje stávky

Keďže stávky uzatvárate na niekoľko čísel, je dôležité mať ich všetky pod kontrolou. Môžete mať poruke zápisník alebo papier na zaškrtnutie výhry a sledovanie pokroku. Ak chcete upraviť hodnoty alebo čokoľvek zmeniť, pozrite si svoj zoznam.

Začleňte stratégiu Martingale v prípade straty

Stratégia stávkovania Jamesa Bonda sa zameriava na pokrytie čo najväčšieho počtu čísel, ale čísla 1-12 stále zostávajú nezohľadnené. Ak loptička dopadne na čísla 1-12, môžete použiť stratégiu Martingale a zdvojnásobiť svoju stávku po každej prehre.

Prečo by ste mali použiť stratégiu rulety Jamesa Bonda

Nie je žiadnym tajomstvom, že existuje veľa ruletových stratégií a všetko je len o tom, vyskúšať si ich a zistiť, ktorá z nich vám najlepšie vyhovuje. Stratégia Jamesa Bonda sa môže ukázať ako vynikajúca voľba, najmä ak chcete použiť taktiku renomovaného medzinárodného špióna.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...