Najlepšie kasína

Simply the Best 81

Recenzia online casino hry Simply the Best 81: 9,5/10

·      Šanca na výhru 9/10: automat s vysokou výplatnosťou 95,00%

·      Dojem, hudba a vzhľad 9/10: klasická ovocná téma automatu nikdy neomrzí

·      Zábavnosť 10/10: 81 výherných línií spomenutých aj v názve sa postará o vysoké výhry a hodiny zábavy

Obľúbená ovocná klasika

O Kajote je dobre známe, že svoje hry vyrába do kamenných kasín. Avšak skoro všetky svoje automaty má aj v online podobe, takým je aj Simply the Best 81.

Simply the Beste 81 je klasický ovocný automat, ktorý je založený na ovocných symboloch, ale aj symbole BAR či doláre a zvončeky. Na tieto symboly by ste sa mali zamerať, pretože práve tie so sebou nosia aj najvyššie výhry. Automat má 4 vlace a až 81 výherných línií, čo môžete odčitať aj z názvu.

Free spiny v bonusovej hre

V automate Simply the Best 81 obsahuje iba jeden symbol, WILD symbol. Wild symbol v podobe zeleného bar-u s názvom Joker. Tento symbol funguje ako klasický WILD symbol, teda nahrádza iné symboly, aby vám pomohol dotvoriť výherné línie, pričom do výhry sa vám sčítajú viaceré výherné línie a kombinácie.

Ešte jednu bonusovú funkcionalitu, a tým su free spiny zadarmo. Pokiaľ trafíte 3 alebo 4 rovnaké symboly, aktivuje sa vám bonusová hra. Na základe toho, aké symboly sa vám podarilo vytočiť a aké boli, tak sa vám priráta daný počet free spinov. Tie sa aktivujú a automat spustí free spiny. Najviac free spinov sa vám podarí získať za 4 symboly modrého bar-u. Vďaka nim môžete získať až 64 free spinov!

Zhrnutie

Ovocné automaty nesklamú, a preto rovnako ani Simply the Best 81 nesklamal. Má jednoduché a pritom krásne grafické spracovanie, čo dopĺňa ffunckionalita free spinov, vďaka čomu je to výborný online hrací automat!  Vyskúšajte si hrať Simply the Best 81 zadarmo a bez rizika!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...