Najlepšie kasína

Slot Birds

Autor: Apollo Games

Výhernosť (RTP): 88%-98%

Téma automatu: vtáčie symboly

Valce: 5-valcové

Vtáky majú svoj vlastný účel. Niektoré liahnu vajcia, iné nám štebotajú, niektoré lovia škodcov.Čo ste však pravdepodobne nevedeli, je to, že existuje zvláštny druh vtákov, ktorý sa volá Slot Birds!

JE TÉMA Slot Birds ZAUJÍMAVÁ?

Hry Apollo Games nám prinášajú hru s názvom Slot Birds. Téma je viac ako zrejmá. Vtáky, áno, uhádli ste správne! A ešte aj farebné!

Tieto zvieratká majú rôzne farby. Tieto vtáčiky sú tu, aby vám priniesli veľa zábavy a potenciálnych výhier, keď budete pri hraní počúvať veselú melódiu!

Symboly zahŕňajú všetky druhy vtákov. Existujú kurčatá, orly, sovy, supy atď. Ikona Wild symbolu je zastúpená tromi nahnevanými vtákmi a nahradí všetky ostatné bežné symboly okrem tých bonusových a tajomných.

Existujú dva hlavné symboly, strašidelne vyzerajúca sova ako symbol záhad a dobre vyživené kurča ako symbol bonusu.

ČO O MOŽNOSTIACH A VLASTNOSTIACH STÁVKOVANIA?

Na úvod musíte zvoliť svoju stávku, ktorá sa pohybuje od minimálnej sumy 0,20 EUR. Ak to však nie je váš herný štýl, môžete sa rozhodnúť staviť na maximálnu sumu 60,00 EUR.

Jedna vec je istá, hra je bohatá na funkcie, aj keď ponúka potenciál 192-násobného násobku v jednom kole.

Všimnete si, že nad valcami sú umiestnené násobitele. Násobiteľ sa zvyšuje s každou výhernou kombináciou.

Funkcia Flying Vultures – táto funkcia sa môže vyskytnúť, ak na valcoch nie je prítomné víťazné kombo, ale sú tu ikony Vulture. Títo supi môžu vzlietnuť a odletieť a nechať svoje miesta na pristátie nových potenciálne víťazných ikon.

Funkcia Flying Wilds – rovnako ako vyššie uvedená funkcia, aj táto sa môže spustiť, ak nie je k dispozícii žiadna výherná kombinácia, ale mriežka obsahuje obrázky Wild. Divoký vták môže preletieť na iné miesto na valcoch, čo bude mať za následok víťazné kombo.

Funkcia Free Spins – 3 alebo viac ikon bonusových scatterov vás odmení 10 až 30 hodmi zdarma, ktoré je možné znova spustiť pristátím ďalších Scatterov. Slot Birds sa javí ako zábavná hra plná zaujímavých funkcií.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...