Najlepšie kasína

Smiling Joker II

Autor: Synot Games

Výhernosť (RTP): 97%

Téma automatu: ovocné symboly

Valce: 3-valcové

Smiling Joker II od Apollo Games

Výherný automat Smiling Joker II je pokračovaním úspešného prvého vydania Smilling Joker tohto 3-valcového online automatu od spoločnosti Apollo Games, česká vývojárska spoločnosť výherných automatov na trhu hazardných hier. Jedná sa o klasický výherný automat, ktorý už nejeden hráč hral v klasickom kamennom kasíne. 

Nová verzia

Táto aktuálna verzia má oproti jej predchodcom prepracovanejšiu grafiku a vývojári popracovali i na lákavejšej hudbe. Hlavnou verziou je po novom Joker, ale tentoraz v zvodnejšej ženskej podobe.

Online automat Smilling Joker II má 3 valce a 27 pevne daných výherných línií v režime criss-cross. Vďaka čomu nemusíte riešiť poradie jednotlivých symbolov, záleží len na tom, či sa na valci nachádza rovnaký symbol. Rovnaké symboly znamenajú pri výherných automatoch výhru.

Bonusové funkcia

Bonusové funkcie v tomto výhernom automate sú symbol WILD a symbol Multiplier. Symbol WILD je už klasikou aj pri ostatných hrách Apollo Games hier. Na herných valcoch zastupuje všetky ostatné symboly a dopĺňa výherné línie. Symbol je vyobrazený v podobe ženského Jokera. Ak sa vám objaví tento symbol na výhernej ploche hneď 2 krát, to sa jedná už o Multiplier. Ak je Multiplier, alebo aj násobok výhry, súčasťou výhernej línie, výhru zdvojnásobí. Collosal symbol je špeciálny symbol použitý v tejto hre a jedná sa o dvojitý, alebo aj kolosálny melón. Funguje na rovnakom princípe ako dva symboly klasického melónu nad sebou. Zvyšuje šancu na trafenie výhernej kombinácie vďaka symbolom melónov.

Automat v sebe skrýva znaky klasického automatu s modernými prvkami a zahrať si ho môžete v Online kasíne Tipsport a kasíne DOXXbet. V týchto kasínach si môžete automat vyskúšať ako zadarmo, tak i za reálne peniaze.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...