Najlepšie kasína

Stratégie online kasína – výherné automaty

V prvom rade si treba určiť svoj hlavný cieľ. Chcete sa zabaviť alebo je vašim primárnym cieľom vyhrať ? To je dôvod prečo ste sa rozhodli hrať výherné automaty. Druhou dôležitou vecou je koľko času chcete v online kasíne stráviť, koľko hodín denne budete hrať, alebo chcete svoj zisk maximalizovať v čo najkratšom časovom horizonte ? Je veľmi dôležité vedieť odpoveď na tieto základné otázky pred roztočením valcov, pretože cieľ, ktorý si stanovíte na začiatku výrazne ovplyvňuje stratégie online kasína – výherné automaty, ktorú pri hre použijete. Skôr ako začnete hrať popremýšľajte čo je pre vás najdôležitejšie a najvýhodnejšie.

Automat si vyberte dôkladne

Hneď na úvod je potrebné pochopiť túto vec, že žiadne dva automaty v kasíne nie sú rovnaké. Odlišujú sa témami, zvukmi, funkciami, celkovo vizuálom ale aj najmä svojou výhrevnosťou. Tá je predsa pri hre najdôležitejšia. V tejto súvislosti je veľmi dôležitý RTP (Return to Player) ukazovateľ. Tento ukazovateľ meria priemernú návratnosť investície hráčovi. Na trhu je veľa druhov výherných automatov a ich hodnoty RTP sa pri každom odlišujú. Žiaden automat však nemá RTP vyššiu ako 100. Online kasína majú vo svojej ponuke výherné automaty s RPT v rozpätí od 85 do 98 Preto je dôležité vyberať si z ponuky online kasína automat s najvyššou RTP.

Sledujte votalitu automatov

Ďalším faktorom pri výbere toho vhodného automatu je vatalita hry. Že neviete, čo je to votalita ? Mnohé stránky o hazardných hrách označujú volatilitu hry ako variácia, rozptyl prípadne úroveň rizika. Volatilita výherného automatu meria riziko spojené s hraním konkrétneho automatu za skutočné peniaze. Na základe votality rozdeľujeme automaty do dvoch skupín.

  • Výherné automaty s nízkou votalitou – pravdepodobnosť výhry je vysoká a je ľahšie dosiahnuť výherné kombinácie.
  • Výherné automaty s vysokou votalitou – pravdepodobnosť výhry je oveľa menšia, ale na druhej strane výhry sú oveľa vyššie.

Držte sa svojho rozpočtu. Ako ste si na začiatku určili ciele vašej hry, dôležité je určiť si i výšku financií, ktoré ste do hry ochotný vložiť. Stratégie online kasína – výherné automaty je dôležité tento bod dodržiavať.

Prax v hraní zadarmo. Stále je tu možnosť vyskúšať si jednotlivé výherné automaty v online kasíne zadarmo, zistiť tak ako hra funguje, naučiť sa hrať a nájsť svoj obľúbený automat.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...