Najlepšie kasína

Stratégie pokru

Usilujete sa dosiahnuť stabilné výsledky v pokri? S určitými úpravami vášho pokrového prístupu je však možné vašu hru drasticky transformovať.

Túžite vedieť ako? Dnes sme zhromaždili 3 stratégie, ktoré z vás urobia výnosného a sebavedomého hráča pokru. Ak budete namiesto konzumácie náhodného obsahu študovať pokrovú stratégiu, na ktorej záleží, rýchlo sa tam dostanete.

Poker Tip 1: Risk prináša v pokri cestu

Jediný spôsob, ako byť úspešný v pokri, je riskovať. Čím viac ste ochotní dať na linku, tým vyššie sú vaše šance na výhru. Je to hra sústredenej agresie a dokonalého načasovania. A akonáhle pochopíte základy hry, budete musieť hrať agresívne. Pamätajte si, že agresívnym stávkovaním môžete vytvárať veľké výhry.

Poker Tip 2: Sledujte svojich protivníkov

Určite ste už počuli toto staré príslovie: Sledujte hráča, nie karty. Je to jedna z fantastických metód. Či sú karty na vašej ruke dobré/zlé, týka sa iba toho, čo drží na ruke váš súper.

Poker Tip 3: Hrajte, keď na to máte chuť

Poker by mal byť príjemným zážitkom, bez ohľadu na to, či ste profesionálny hráč alebo ho hráte ako koníček. Môžete zo seba vydať maximum, iba ak ste šťastní. Ak pocítite sklamanie, hnev alebo únavu, hranie by ste mali okamžite zastaviť.

Úpravy, ktoré potrebujete na to, aby ste sa stali šampiónom, sú zvyčajne jemné a malé. Neexistuje žiadny prístup „svätého grálu“, ktorý by zaručil vaše víťazstvo v pokri. Namiesto toho príde na rôzne fázy, ktoré by ste časom mali zvládnuť.

Podľa Douga Polka sa môžete bez ohľadu na to, v akom hrobe pôsobíte alebo čo sa na vás vrhá, sústrediť na hranie svojej najlepšej hry. Vykonaním týchto 3 základných stratégií v každej hre je možné to dosiahnuť.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...